joomla

УЧНІ ЧАПЛИНСЬКОЇ ГРОМАДИ - ПОПЕРЕДУ !

     Переможець МагдалинівкаНемало випробувань чекає на школярів протягом навчального року: контрольні, лабораторні, практичні роботи, захист проектів, написання творів, вивчення напам’ять віршів, участь у різноманітних конкурсах, турнірах, змаганнях. Однак, безперечно, осторонь стоїть участь у Всеукраїнських учнівських олімпіадах


Чаплинка 1 7 та конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України. Саме у цих заходах учні мають можливість перевірити міцність і глибину своїх знань, уміння застосувати їх на практиці, виконуючи завдання, складені найкращими учителями України, а часто навіть кандидатами наук та доцентами.

    Спочатку в листопаді-грудні 2016 року були проведені районні етапи учнівських олімпіад та конкурсу-захисту МАН, за підсумками яких кращі з кращих учнів району вибороли право представляти свої навчальні заклади та Чаплинський район на обласному рівні.ЧАПЛИНКА 1 2

      Однак після проведених у районі адміністративно-територіальних реформ більша частина учнів представляла на обласному рівні освітні заклади Чаплинської об’єднаної територіальної громади. І зробила це гідно, виступивши на дуже високому рівні.

    Чаплинка 1 1Із 34 учнів, які захищали честь Чаплинської ОТГ на обласних учнівських олімпіадах, 15 стали їх переможцями, виборовши одне перше, п’ять других і дев’ять третіх призових місць і залишивши на 13 учасників від інших громад та двох загальноосвітніх навчальних закладів лише чотири перемоги.Чаплинка 1 3

        Це учні таких навчальних закладів:

НВК «Чаплинська школа-гімназія»(12 переможців):

-    Гірман Катерина, учениця 11 класу: 3 місце на олімпіаді з історії(учитель Яковенко Н.В.);

-   Грабко Аліна, учениця 11 класу: 2 місце на олімпіаді з математики(учитель Горбач Н.Г.);

-           Чаплинка 1 4Шпакович Данило, учень 8 класу: 3 місце на олімпіаді з географії (учитель Грабар О.О.), 1 місце на олімпіаді з фізики(учитель Скараєв В.І.);

-                   Козленкова Анна, учениця 9 класу: 2 місце на олімпіаді з трудового навчання(учитель Красовська О.М.);Чаплинка 1 5

-            Зінченко Максим, учень 11 класу: 3 місце на олімпіаді з трудового навчання(учитель Костиря А.А.), 2 місце в конкурсі-захисті МАН у секції кліматології та метеорології(учитель Грабар О.О.);

-               Трюхан Оксана, учениця 8 класу: 3 місце на олімпіаді з української мови і літератури(учитель Васик Л.Т.);

-     Чаплинка 1 6Смаровоз Владислав, учень 9 класу: 2 місце на олімпіаді з фізики(учитель Скараєв В.І.);

-     Кулик Валерія, учениця 10 класу: 3 місце на олімпіаді з фізики(учитель Скараєва С.І.);

-                        Середа Даніїла, учениця 10 класу: 3 місце на олімпіаді з німецької мови(учитель Бомблюк С.М.);

-      Дмитерко Марина, учениця 11 класу: 3 місце на олімпіаді з правознавства (учитель Антіпа Д.Ф.);

-     Невінчаний Микола, учень 11 класу: 2 місце на олімпіаді з астрономії(учитель Скараєва С.І.),;Чаплинська спец школа

Чаплинська спеціалізована школа (1 переможець):

-     Кондратюк Карина, учениця 9 класу: 2 місце на олімпіаді з правознавства (учитель Чумаченко Л.Д.);

 

 

Переможці Балтазарівка

Балтазарівська ЗОШ (1 переможець):

Байдукова Карина, учениця 9 класу: 3 місце на олімпіаді з біології (учитель Тимошенко А.Й.);

Магдалинівська ЗОШ (1 переможець):

-         Надольний Андрій, учень 8 класу: 2 місце на олімпіаді з історії (учитель Костюкова А.М.).

  Чаплинка 1 9Стати переможцем конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН, мабуть, ще складніше, ніж учнівських олімпіад, адже треба продемонструвати не лише гарні знання з базової навчальної дисципліни, а ще й провести власне дослідження з обраної теми, оформити його за зразком наукової роботи, а потім ще й зуміти захистити її перед поважним журі. Тим приємнішим є той факт, що усі троє представників освітніх закладів Чаплинської селищної ради стали переможцями обласного етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України.

        Чаплинка 1 8Це учні:

НВК «Чаплинська школа-гімназія» Зінченко Максим (11 клас):

1 місце у секції кліматології та метеорології наукового відділення наук про Землю (учитель Грабар О.О.);

Кучерявоволодимирівської ЗОШ Зінченко Тетяна (9 клас): 3 місце у секції української мови наукового відділення мовознавства(учитель Кучина Т.Д.);
Скадовська ЗОШ

Скадовська ЗОШ    Рикунова Дар’я (9 клас): 3 місце у секції літературної творчості наукового відділення літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства (учитель Хижко Т.Г.);

   У всіх цих олімпіадах і конкурсах учні наших шкіл продемонстрували міцні, ґрунтовні знання з предметів, що часто виходять навіть за рамки шкільних навчальних програм; уміння використати отримані знання на практиці в екстремальних ситуаціях і з максимальною ефективністю; велику жагу до перемоги; довели конкурентоздатність освіти Чаплинської об’єднаної територіальної громади у порівнянні з містами і наших шкіл у порівнянні з ліцеями, коледжами та гімназіями.

         Чаплинка 1 10Дуже приємно знати, що підростає справжня молода наукова зміна, формується інтелектуальний потенціал нації, який так потрібний нашій Державі  і освітяни Чаплинської громади не стоять осторонь цього процесу. Факт, що переможці обласних олімпіад і конкурсів-захистів МАН навчаються у шести із восьми загальноосвітніх навчальних закладів Чаплинської ОТГ, вселяє надію і дозволяє з оптимізмом дивитися у майбутнє.