joomla

Виховна робота

Представники Чаплинської громади стали переможцями IV Міжнародного Конкурсу-фестивалю «Перлина Fеst

alt10 березня 2018 року у Колонній залі Київської міської державної адміністрації за сприяння Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Української асоціації районних та обласних рад», Київської міської державної адміністрації та Міністерства культури України відбувся IV Міжнародний Конкурс-фестиваль дитячо-юнацької творчості «Перлина Fеst». 

   Конкурс пройшов під гаслом «Творчість заради майбутнього!» та показав усю культурну різноманітність України, увібравши самобутність традицій, що передаються від покоління до покоління протягом нашої історії.

Фестиваль присвячений творчості Ліни Костенко

 Байдукова Каріна, учениця Балтазарівської ЗОШ І-ІІІ ступенів переможець фестивалю в номінації «Читці» (ІІ місце) виконує вірш Ліни Костенко «Чумацький віз»     19 березня день народження Ліни Костенко -  сучасної української поетеси, чиї твори западають у душу як дорослих так і дітей.

      Стало доброю традицією у березні проводити фестиваль виконавської майстерності «Поетичний камертон Ліни Костенко: патріотичні лейтмотиви». 12 березня 2018 року в приміщенні комунального закладу Чаплинської селищної ради «Чаплинський культурно-мистецький Центр» відбувся І етап фестивалю, який  проходив у номінаціях: «Читці», «Вокалісти», «Художники», «Автори віршів». Усі заклади загальної середньої освіти Чаплинської селищної ради активно долучилися до проведення фестивалю.

 

Конкурс читців присвячений пам’яті Т.Г.Шевченка «Світлиця Кобзаревих дум»

 Учасники щорічного конкурсу читців, присвяченого пам’яті Т.Г.Шевченка «Світлиця Кобзаревих дум»Щороку українці відзначають на своїй землі і в зарубіжжі річницю від дня народження великого сина України, геніального поета і художника Тараса Шевченка. Ми називаємо його ще апостолом правди і свободи, нескореним борцем за волю України.

«Возвеличу отих рабів німих! Я на сторожі коло їх поставлю слово», – писав Т.Г.Шевченко. І це слово, сповнене болю за рідну матір-Україну, за її долю, сповнене синівською любов’ю аж до пожертви, стало на той час і на всі часи надійним щитом нашого народу.

Пам’ятаємо про трагічні сторінки в історії держави - День Небесної Сотні

alt

20 лютого стало для нас назавжди пам’ятним днем – Днем Героїв Небесної Сотні. В цей день варто згадати про всіх, хто віддав своє життя впродовж останніх років. І згадувати надалі, завжди, хоча б для того, аби не допустити чогось подібного в майбутньому.

Збір лідерів учнівського самоврядування

       6 лютого 2018 року у приміщенні методичного центру відбувся конкурс на кращу назву, девіз та логотип дитячої організації.

Підготовка до конкурсу тривала протягом місяця. Всі заклади загальної середньої освіти прийняли активну участь у конкурсі. Діти шляхом відкритого голосування обрали назву, логотип і девіз.

Тепер дитяча організація має назву «Лідер» і працює під гаслом «Будь першим в будь-якому ділі, крізь терени прямуй до цілі!»

Більше статтей...

пошук по сайту

Webchaposvita.org.ua

Авторизація