joomla

Наші борці найкращі

DSCF3517Приємно усвідомлювати той факт, що молоде покоління Чаплинської ОТГ активно займається спортом.

Так, промайнули лише перші два місяці нового 2017-2018 навчального року, а наша громада має вже обласних чемпіонів з вільної боротьби.

 DSCF3553Нідзельський Володимир вихованець Червонополянської філії Чаплинського ДЮКФП у ваговій категорії 63 кг здобув «пальму першості» у VI Всеукраїнських змаганнях з вільної боротьби пам’яті Романова М.О. серед юнаків та дівчат, що проходили у вересні поточного року в с. Козацьке Бериславського району під керівництвом тренера-викладача  Ф.В. Горобец.

 DSCF357113 жовтня 2017 року у чемпіонаті Херсонської області серед юнаків та дівчат 2002-2003 років народження з вільної боротьби стали призерами вихованці секції Чаплинського ДЮКФП на базі будинку дитячої творчості (керівник - М.М. Алірізаєв) Токаленко Микита у ваговій категорії 35 кг (ІІ місце), Григорьєва Катерина - 34 кг (ІІ місце), Кулик Роман - 32 кг (ІІІ місце), Скричевський Андрій – 100 кг (ІІІ місце).

Примножили спортивну скарбницю слави громади і перемоги наших борців у змаганнях з вільної боротьби серед юнаків та дівчат в рамках святкування Дня народження селища Чаплинка, що проходили 14 жовтня 2017 року у спортивному залі Чаплинського ДЮКФП. Учасники змагалися у восьми вагових категоріях. DSCF3576 Свої найкращі бійцівські якості проявили: Бутенко Ілля (18 кг), Гмиря Андрій (21 кг), Царюк Катерина (25 кг),  Кібаров Мурат (25 кг), Кулик Роман (29 кг), Григорьєва Катерина (35 кг), Щур Тетяна (40 кг), Стужук Наталія (78 кг), Водка Дмитрій (78 кг), Кулик Олександр (100 кг).

         Усіх призерів змагань було відзначено грамотами Чаплинського селищного голови, а спортсменів, які посіли перше місце у своїй ваговій категорії - ще й медалями.

DSCF3627Зі словами сподівання про те, що юні борці в подальшому займатимуться спортом та здобудуть олімпійські нагороди, нагородження проводили заступник Чаплинського селищного голови Олег Яшний та начальник відділу освіти, молоді та спорту Чаплинської селищної ради Олена Кулик.  DSCF3637  

Зичимо спортсменам-борцям високих здобутків та перемог у змаганнях на славу нашої громади. Нехай ваш приклад буде поштовхом для масового розвитку фізкультури і спорту, взірцем для всіх юних жителів  Чаплинської ОТГ.

А. Фільшина,

методист Чаплинського ДЮКФП

Пошук по сайту

Авторизація