joomla

Подорож на Горностаївщину

20170926 10275026 вересня 2017 року напередодні всесвітнього Дня туризму комунальним закладом «Чаплинський селищний будинок творчості дітей та юнацтва» було організовано виїзний семінар-практикум відповідальних за туристсько-краєзнавчу, військово-патріотичну роботу та завідуючих музеями у навчальних закладах Чаплинської ОТГ. Учасники семінару виїздили до смт. Горностаївка, щоб перейняти досвід організації туристсько-краєзнавчої роботи, національно-патріотичного виховання учнівської молоді та музейної справи, підвищити свою фахову майстерність.

20170926 120028

Учасників заходу привітно зустрічали представники селищної ради та очільниця музеїв селища Горностаївка Ташкінова Олена Миколаївна. Вона провела змістовну, цікаву та пізнавальну екскурсію стежками рідного краю, пам’ятними знаками різних історичних періодів. Невід’ємною складовою семінару-практикуму було знайомство з музеями Горностаївщини: музей народної творчості та побуту «Музей баби Даші», історико-краєзнавчий, музей ім. Героя Радянського Союзу Цвіка С.С. Цікавим і корисним у знайомстві з історією горностаївського краю було відвідування козацького куреню. Питанню козацтва у селищі взагалі приділяється багато уваги: проводяться козацькі розваги, змагання, збори тощо. Козаки відіграють велику роль у розвитку волонтерства та допомагають воїнам АТО.

20170926 141804Вчителі шкіл та керівники туристсько-краєзнавчих і військово-патріотичних гуртків ознайомились з краєзнавчою роботою Горностаївщини, зацікавилися розробками маршрутів для походів та екскурсій з учнівською молоддю, перейняли досвід заохочення дітей займатися краєзнавством і досліджувати рідний край. Ця зустріч була корисною і пізнавальною для музеєзнавців, які збирають експонати, історичні матеріали у шкільні музеї.  

Учасники семінару-практикуму отримали масу цікавої інформації, яку використовуватимуть у своїй подальшій праці.

Наостанок зустрічі наша група відправилась до с. Заводівка, де переправились підвісним мостом через води Каховського водосховища. Закінчився семінар-практикум підведенням підсумків, де всі учасники висловили свої враження від роботи семінару-практикуму та побажання на майбутнє.

                                      Керівник туристсько-краєзнавчих гуртків

                                      КЗ «Чаплинський селищний будинок

                                     творчості дітей та юнацтва» Процун І.В.          

                                                     

Пошук по сайту

Авторизація