joomla

Позашкільна освіта

Легкоатлетичний крос у Чаплинській громаді

DSCF3495Свято Покрова, свято Дня українського козацтва у серцях людей завжди пробуджує найкращі асоціації та найсвітліші думки, адже ми всі якоюсь мірою козаки, у всіх нас в душах живе жага до перемоги та сила, що веде нас вперед! Ось така любов до перемоги та День народження рідної Чаплинки стали причиною організації і проведення у Чаплинській громаді 14 жовтня 2017 року відкритої першості Чаплинської об’єднаної територіальної громади з легкоатлетичного кросу.

Наші борці найкращі

DSCF3517Приємно усвідомлювати той факт, що молоде покоління Чаплинської ОТГ активно займається спортом.

Так, промайнули лише перші два місяці нового 2017-2018 навчального року, а наша громада має вже обласних чемпіонів з вільної боротьби.

Подорож на Горностаївщину

20170926 10275026 вересня 2017 року на передодні всесвітнього Дня туризму комунальним закладом «Чаплинський селищний будинок творчості дітей та юнацтва» було організовано виїзний семінар-практикум відповідальних за туристсько-краєзнавчу, військово-патріотичну роботу та завідуючих музеями у навчальних закладах Чаплинської ОТГ. Учасники семінару виїздили до смт Горностаївка, щоб перейняти кращий досвід організації туристсько-краєзнавчої роботи, національно-патріотичного виховання учнівської молоді та музейної справи, та для підвищення своєї фахової майстерності.

«Таврійський барвограй»

       Відповідно до наказів управління освіти і науки Херсонської обласної державної адміністрації  від 02 лютого 2017 року №18 «Про проведення у 2016/2017 навчальному  році щорічного обласного огляду – конкурсу  художньої творчості «Таврійський барвограй» у період  з 03 квітня по 05 квітня 2017 року пройшов ІІ етап огляду – конкурсу  дитячої та юнацької художньої творчості серед учнів, вихованців, слухачів загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів Чаплинської селищної ради. У огляді взяли участь девять загальноосвітніх навчальних закладів.

download ukr


Веселі канікули

    Шкільні канікули, як завжди, для КЗ «Чаплинський селищний будинок творчості дітей та юнацтва» -  це час для екскурсій та подорожей. І на цих весняних, для вихованців туристсько-краєзнавчого гуртка «Компас» (керівник – Процун Інна Володимирівна) та молодіжного клубу «Ровесник» (керівник – Дрьомова Інна Андріївна) 30 березня 2017 року, було організовано екскурсію до міста Херсон.  А також, з нами подорожувала  Фурман Тетяна Іванівна – класний керівник 4-А класу НВК «Чаплинська школа-гімназія», оскільки більшість вихованців туристичного гуртка є учнями цього класу.

пошук по сайту

Webchaposvita.org.ua

Авторизація