joomla

Позашкільна освіта

КРАЄЗНАВЧА КОНФЕРЕНЦІЯ

Зі словами привітання до присутніх звернувся методист методичного центру відділу освіти, молоді та спорту Чаплинської селищної ради Збризький С.І.15 березня 2018 року у КЗ «Чаплинський селищний будинок творчості дітей та юнацтва» відбулася краєзнавча конференція за підсумками роботи та участі краєзнавців закладів загальної середньої освіти Чаплинської селищної ради у краєзнавчих експедиціях 2017 року.

 

День закоханих у Будинку дитячої творчості

   І знову лютий. Але про який холод йдеться, коли обличчя усміхнені, комірці прикрашають сердечка-символи, а в поштовій скриньці ви знаходите довгоочікуване й таке коротке зізнання в коханні. Тож, 16 лютого 2018 року у комунальному закладі «Чаплинський селищний будинок творчості дітей та юнацтва» відбулося свято, присвячене саме коханню.

На крилах доброти

IMG 6135Забагато уваги не буває. Турботи, любові та піклування потребують усі без винятку. Але найбільше це потрібно дітям з особливими потребами. Саме тому 01 грудня 2017 року на базі комунального закладу «Чаплинський селищний будинок творчості дітей та юнацтва» пройшов захід для дітей з обмеженими можливостями.

Легкоатлетичний крос у Чаплинській громаді

DSCF3495Свято Покрова, свято Дня українського козацтва у серцях людей завжди пробуджує найкращі асоціації та найсвітліші думки, адже ми всі якоюсь мірою козаки, у всіх нас в душах живе жага до перемоги та сила, що веде нас вперед! Ось така любов до перемоги та День народження рідної Чаплинки стали причиною організації і проведення у Чаплинській громаді 14 жовтня 2017 року відкритої першості Чаплинської об’єднаної територіальної громади з легкоатлетичного кросу.

Наші борці найкращі

DSCF3517Приємно усвідомлювати той факт, що молоде покоління Чаплинської ОТГ активно займається спортом.

Так, промайнули лише перші два місяці нового 2017-2018 навчального року, а наша громада має вже обласних чемпіонів з вільної боротьби.

Більше статтей...

пошук по сайту

Webchaposvita.org.ua

Авторизація