joomla

Позашкільна освіта

На крилах доброти

IMG 6135Забагато уваги не буває. Турботи, любові та піклування потребують усі без винятку. Але найбільше це потрібно дітям з особливими потребами. Саме тому 01 грудня 2017 року на базі комунального закладу «Чаплинський селищний будинок творчості дітей та юнацтва» пройшов захід для дітей з обмеженими можливостями.

Легкоатлетичний крос у Чаплинській громаді

DSCF3495Свято Покрова, свято Дня українського козацтва у серцях людей завжди пробуджує найкращі асоціації та найсвітліші думки, адже ми всі якоюсь мірою козаки, у всіх нас в душах живе жага до перемоги та сила, що веде нас вперед! Ось така любов до перемоги та День народження рідної Чаплинки стали причиною організації і проведення у Чаплинській громаді 14 жовтня 2017 року відкритої першості Чаплинської об’єднаної територіальної громади з легкоатлетичного кросу.

Наші борці найкращі

DSCF3517Приємно усвідомлювати той факт, що молоде покоління Чаплинської ОТГ активно займається спортом.

Так, промайнули лише перші два місяці нового 2017-2018 навчального року, а наша громада має вже обласних чемпіонів з вільної боротьби.

Подорож на Горностаївщину

20170926 10275026 вересня 2017 року на передодні всесвітнього Дня туризму комунальним закладом «Чаплинський селищний будинок творчості дітей та юнацтва» було організовано виїзний семінар-практикум відповідальних за туристсько-краєзнавчу, військово-патріотичну роботу та завідуючих музеями у навчальних закладах Чаплинської ОТГ. Учасники семінару виїздили до смт Горностаївка, щоб перейняти кращий досвід організації туристсько-краєзнавчої роботи, національно-патріотичного виховання учнівської молоді та музейної справи, та для підвищення своєї фахової майстерності.

«Таврійський барвограй»

       Відповідно до наказів управління освіти і науки Херсонської обласної державної адміністрації  від 02 лютого 2017 року №18 «Про проведення у 2016/2017 навчальному  році щорічного обласного огляду – конкурсу  художньої творчості «Таврійський барвограй» у період  з 03 квітня по 05 квітня 2017 року пройшов ІІ етап огляду – конкурсу  дитячої та юнацької художньої творчості серед учнів, вихованців, слухачів загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів Чаплинської селищної ради. У огляді взяли участь девять загальноосвітніх навчальних закладів.

download ukr


Більше статтей...

пошук по сайту

Webchaposvita.org.ua

Авторизація