joomla

У садочку казка оживає

    Кожна дитина приходить у світ, щоб бути щасливою, оточеною теплом і турботою рідних, близьких, вихователів. Вона вірить у добро, в чудо, у казку. Саме через казки формується у неї відчуття й сприйняття світу, розуміння добра і зла, любові й прихильності.

Тому казка супроводжує дитину постійно: їх читають батьки, розповідають бабусі, з ними знайомлять вихователі у садочку. Через оцінку вчинків казкових героїв діти вчаться мислити й фантазувати.

      Тиждень казки «Мандруємо світом казки» пройшов у садочку «Вишенька». Цікаві заняття, захоплюючі подорожі казками, інсценування та театралізація допомагали дітям самим відчути себе казковими героями, пережити їх емоції, почуття.

       А завершенням Тижня стало загальносадове свято «В казці поруч живемо». Від кожної групи діти представляли героїв казок, що живуть у науці поруч: Кіт Базиліо й Лисиця Аліса (вихованці групи «Ягідка» Резніченко Марія, Дроздов Данило), Коза Дереза і Дід (вихованці групи «Віночок» Марія Грабко і Олександр Сімон), Маленький Принц і Троянда (вихованці групи «Веселка» Мальченко Катерина і Чеботарьов Богдан), Марійка і Ведмідь (вихованці групи «Калинка» Шпорт Анастасія та Єльцов Ілля), Лисичка і Пан Коцький (вихованці групи «Сонечко» Смірнова Софія та Ковальов Олексій). Оригінальні стилізовані костюми допомагали дітям виготовити їх батьки. Ведучими свята були Білосніжка та Зла Чаклунка. Розв’язати інтригу між ними допомагали учасники свята і глядачі. Діти представляли себе через інсценізацію уривка казки, танцювали, співали, «складали розбите дзеркало Снігової королеви », допомагали Попелюшці впоратися із завданнями злої мачухи, відгадували речі казкових героїв, які «переплуталися» в торбині.

         Малеча раділа кожній добрій справі, яку вдалося зробити під час казкових змагань.

         Поважне журі оцінювало старання героїв та наприкінці свята визначило номінації, у якій перемогла кожна казкова пара.

     Нагороди – медалі та книги – не основне, що отримали дошкільнята. Головними були позитивні емоції, вміння працювати в парі, допомагати одне одному творити добро.

         А для організаторів свята головне – це щасливі оченята дітей, що світилися довірою, щирістю, теплом і вірою у перемогу добра над злом.

           Вихователь-методист ясла-садка № 1 «Вишенька» Л.І. Коренюк

Пошук по сайту

Авторизація