joomla

Радяться педагоги

altОдним з пріоритетних завдань роботи дитячого дошкільного закладу №3 «Струмочок» на 2017-2018 н.р. є розвиток фізично загартованої, пізнавально активної, соціально адаптованої, духовно багатої та патріотично налаштованої особистості .

Ці питання і були розглянуті на черговій педагогічній раді.alt

Завідувач Пугач В.О. змістовно і чітко обґрунтовувала актуальність визначеного річним планом проблемного завдання, розкрила його з позицій сучасних досягнень психолого-педагогічної науки і перспективного педагогічного досвіду. Досвідом роботи поділилися Прасол О.В., інструктор з фізкультури, Колодка О.О., вихователь старшої групи, Малюк Н.Ф., вихователь другої молодшої групи (з використанням презентації).

Для ґрунтовної роботи педагогічної ради здійснювалось тематичне вивчення стану освітнього процесу, відповідно до окресленої теми, «Прилучення дошкільників до культури українського народу». Контроль був спрямованим не лише на виявлення недоліків в організації освітнього процесу, а насамперед, на створення позитивного досвіду, надання адресної методичної допомоги, скерованої на підвищення якості роботи педагогів. При підготовці до педагогічної ради було проведено відкриті покази інтегрованих занять «Українські страви» (вихователь старшої групи Аніканова Н.В.) та «Стежинами казок»(вихователі середньої групи Дрозд К.В., Мельничук Н.І.), організовано виставку дидактичних ігор та навчальних посібників «Граємо – свій край вивчаємо!», які сприяли розвитку творчого потенціалу педагогів.

На засіданні педагогічної ради чітко визначили досягнення колективу та окреслили шляхи вирішення проблем, що виявлені та турбують педагогів.


Пошук по сайту

Авторизація