joomla

Ой, хто, хто Миколая любить.

        100 2949Цими словами із відомої колядки  розпочиналось свято Миколая у садочку №1 «Вишенька». Діти дуже чекали цього свята,  готувалися до нього. Адже протягом цілого попереднього тижня, який мав назву «У світі добра і любові», діти багато чули про добрі справи маленького хлопчика Миколая, який допомагав бідним, знедоленим, нужденним, самі робили добрі справи: розвішували годівнички, підгодовували пташок, долучилися до акції « Привітай воїнів АТО з Новорічними та Різдвяними святами» тощо. Під час тематичних занять вихователі прищеплювали дошкільнятам віру в добро, вчили  любові до ближнього, вчили співчувати і допомагати іншим.  А головне -  виховували почуття самоповаги й гордості, взаєморозуміння й толерантності.                 

     І ось, нарешті, саме дійство.  У святково прибраній залі зібрались діти усіх вікових груп в українських костюмах. Звучить казкова музика, з'являються Янголи, Зірочки, які сповіщають про початок свята, що Миколай прийде лише до чемних і слухняних діточок, яких дуже любить.

      Малюки співали пісень про Миколая, читали вірші, розгадували загадки. І, звичайно ж, дочекалися його. У традиційних строях, прикрашених хрестами, з'явився Миколай зі своїми помічниками Янголятами, говорив добрі настанови, вітав присутніх зі святом, закликав і далі робити добрі справи.

      Не обійшлося і без традиційного Чортика, який хотів зіпсувати свято, «намовляв  недобре на діток», але усі разом вигнали негідника із зали.

      Радість, сміх, привітання, і звичайно ж, солодкі подарунки від Миколая отримали всі малята.

     Свято закінчилося, а добрі спогади про нього, добрі справи, зроблені дітьми, а головне - віра в чудотворність добра залишиться з дітьми назавжди.

 Вихователь-методист ясел-садка №1 «Вишенька» Коренюк Л.І.


ФОТО

Пошук по сайту

Авторизація