joomla

Зустріч з воїном – односельцем, учасником АТО

Безымянный К-В06.12.2017 р. у ДНЗ «Сонечко» з нагоди урочистого свята « Дня збройних сил України» відбулася зустріч з воїном – односельцем, учасником АТО Козачком Максимом Олександровичем. В свій час вихователь Каткова В.В. надала дітям інформацію на честь мужніх доблесних воїнів, які нині героїчно воюють, захищаючи рідну землю і кожного з нас, які воювали і полягли смертю хоробрих на буремному сході України … Їх ніколи немає забути жодне українське серце.

26 років Незалежності Україна, на щастя, не знала війни. Наш народ пишався тим, що у складні 90-ті Україні вдалося зберегти мир. Але війна не обійшла нашу державу тепер. Мирне небо опалене полум`ям війни. Слова «слава Україні – Героям слава», а тепер вони набули нового реального непідробного святого змісту.

Наразі всім зрозуміло, кому ці слова адресовані, і ні в кого немає сумнівів, що ці герої – це наші хлопці, чоловіки, це мужні воїни, що зі зброєю в руках захищають східний кордон України, це лікарі які, виривають поранених в АТО з лап смерті, ставлять їх на ноги, це волонтери, на плечах яких тримається забезпечення нашої армії продуктами, обмундируванням, медикаментами та багато чим іншим, вкрай необхідним у щоденній ратній роботі солдата.

Не дивлячись ні на що нашу Батьківщину, нашу Україну зламати не можна.  Наче казковий птах, вона піднімається, відроджується із попелу, розправляє гордо крила, стає міцнішою, сильнішою, кращою.

         Хай живе Україна! Слава Україні. Героям слава!!!

Зустріч з запрошеним військовослужбовцем пройшла у формі інтерв`ю де він розповів у доступній для малюків формі як разом з іншими воїнами захищали кордони нашої країни, познайомилися з багатьма цікавими людьми. Звертаючись до хлопчиків. Він нагадав, що захищати свою Батьківщину – це обов`язок кожного чоловіка. А ля того, щоб вирости сильним та мужнім, потрібно добре їсти вчасно лягати спати, робити зарядку та слухатися батьків і вихователів.

Діти з великою увагою слухали розповідь військового про події на сході України. Кульмінацією святкового спілкування стало загальне виконання Державного гімну України. Кожен з присутніх малюків мріяв підійти особисто і доторкнутись до військового сердечка з побажаннями «Повертайся живим».

Військовий прийняв активну участь в малюванні листівки з малюками до Дня збройних сил України. Малюнки, не залишили байдужим нашого героя. Спілкування пройшло в доброзичливій формі та невимушеній атмосфері. Повертайтеся всі живими, неушкодженими і обов`язково переможцями.

Малюки подарували воїну на честь свята листівку виготовлену своїми руками, та привітанням. Побажали всього найкращого у повсякденному житті.


ФОТО

Пошук по сайту

Авторизація