joomla

Патріотизм плекаємо в родині

«Без будь-кого з нас Батьківщина може

                                         обійтися, але будь-хто з нас без

                        Батьківщини - ніщо»

 

«Патріотизм», «любов до Батьківщини», «Україна єдина» - як зробити, щоб ці слова не просто були гаслом сьогодення, а міцно ввійшли у свідомість громадян України ? Ці питання ми й поставили перед собою, починаючи роботу з формування патріотичного світогляду наших вихованців.

Дитинство … Що ми про нього памятаємо ? Пісню матусі перед сном, бабусину казочку під шелест ниток для в’язання, далекі прогулянки з дідусем, веселі ігри з татом. Усе це обєднує нас із  родичами, так ми вчимося все життя цінувати сімю, рід, країну. Саме дошкільне дитинство – період яскравих  вражень, незабутніх переживань, які довго зберігаються в пам’яті людини, вважається сприятливим для формування патріотичних почуттів.

Надзвичайно важлива роль у плеканні громадянина – патріота належить родині. Але зазвичай татусі менше беруть участь у житті маляти в дитсадку, ніж мами. Чудовим заохоченням для тат стало музично-спортивне дійство -квест «Як козаки по сіль ходили», яке підготували інструктор з фізкультури Прасол О.В., музичний керівник Фурман В.В. та вихователі  старших груп «Ромашка», «Барвінок», «Краплинка» Кобзаренко О.Л., Колодка О.О., Малініна А.Л., Костьян Л.В., Аніканова Н.В., Добровольська С.Л.. Три дні поспіль дзвінко лунали пісні «Василечки», «Татусеве свято», «Ми діти козацького роду», «Ой , у лузі калина», а хлопчики-козачата, татусі, старші братики змагалися в силі, спритності, витривалості, долаючи перешкоди, в іграх-естафетах, атракціонах. «Перегони на конях», «Солоні гори», «Дніпрові пороги», «Переправа», «Тачки», «Через річку» тощо. Майже півтори години не вщухав у залі щирий сміх дорослих і дітей.  Оченята малечі світилися радістю, бо вони були по – дитячому щасливими від такого спілкування з рідними. До сліз розчулила всіх присутніх «Пісня про тата» у виконанні Фурмана В.В.  та Прасола О.В..

Бо «… лише разом з батьками, спільними зусиллями , педагоги можуть дати дітям велике людське щастя», - писав видатний педагог – гуманіст

Василь Сухомлинський.

Адже, власним прикладом батьки сприяють вихованню патріотично налаштованих , національно свідомих громадян України.

Всі дорослі учасники були нагороджені медалями «Супертатусь», а діти отримали – солодкі шоколадні.

Педагоги Чаплинського дитячого дошкільного закладу №3 «Струмочок» працюють в тісній співпраці з родинами вихованців, які є не тільки критиками й спостерігачами, а й порадниками, спонсорами і партнерами в організації освітнього процесу.

 

Вихователь-методист Чаплинського

ДДЗ №3 «Струмочок»                                                            С.Б. Прасол


ФОТО

Пошук по сайту

Авторизація