joomla

Перше вересня у «Струмочку»

Минуло тепле літечко, і знову загомонів наш «Струмочок» дитячими дзвінкими голосочками своїх вихованців. «Барвисте Літечко» (вихователь Дрозд К.В.) попрощалося з дітьми до наступного року.

На святково прикрашеному подвірї ведучі вихователі Костьян Л.В. та Колодка О.О. запросили засмаглих, зміцнілих малят на музично-спортивний квест «Мандрівка до Країни Знань» і запропонували вирушити на пошук чарівного Ключика від неї.

Вихователі вікових груп підготували карти-схеми квесту, всі розійшлися по своїх майданчиках.

Діти з величезним задоволенням поринули у пригоди, долали труднощі, проявляли кмітливість і винахідливість

У Музичному Королівстві зустрілися з Веселою Ноткою (практичний психолог Зелена О.В.) та музичним керівником Фурманом В.В., співали дзвінкі пісні про літо, про рідний край, про природу, про дружбу тощо.

А казковий Котигорошко (інструктор з фізкультури Прасол О.В.) запропонував малятам позмагатися в силі, спритності перетягуванням канату та запросив усіх покататися на чарівних  каруселях.

Після подорожі всі знову повернулися на стартовий майданчик, де на них зі своїм сюрпризом, соковитими яблуками , чекала Осінь (вихователь Вихристюк Н.М.). А серед смачних гостинців відшукали Чарівного Ключика від Країни Знань.

Радощам малечі не було меж.

Закінчилося святкове дійство флешмобом «Україна – це ми !»

 

Вихователь-методист

ДДЗ№3 «Струмочок»                      С.Б. Прасол 

Пошук по сайту

Авторизація