joomla

Дошкільна освіта

Ми повинні бути патріотами

altМи живемо в Україні і, як кожен поважаючий себе народ, повинні знати українську мову, історію свого народу, його традиції, звичаї, культуру (хто цього не знає. той не має майбутнього), любити свою Батьківщину. Одним словом, бути патріотом. Патріотизм є одним із найсуттєвіших показників моральності людини.

Стежинами села Кучерявоволодимирівка

Екскурсія «Стежинами нашого села» розпочалася із розповіді про  історію села Кучерявоволодимирівка. При подорожі ми звернули увагу на будівлі нашої місцевості: школу, бібліотеку, аптеку, магазини,обеліск, Будинок культури. Також діти із задоволенням відвідали тракторну бригаду. Із захопленням слухали розповідь людей, які вправно володіють цією технікою. Наша запланована екскурсія принесла дітям багато позитивних вражень та емоцій.

      Вихователь                                                О.В.Годичко


Патріотизм плекаємо в родині

«Без будь-кого з нас Батьківщина може

                                         обійтися, але будь-хто з нас без

                        Батьківщини - ніщо»

 

«Патріотизм», «любов до Батьківщини», «Україна єдина» - як зробити, щоб ці слова не просто були гаслом сьогодення, а міцно ввійшли у свідомість громадян України ? Ці питання ми й поставили перед собою, починаючи роботу з формування патріотичного світогляду наших вихованців.

Економічна освіта дошкільнят у дії

      Головним завданням освіти в Україні є виховання громадянина України, формування соціально зрілої, творчої особистості, якій притаманне почуття власної гідності, повага до прав і свобод людини, свідоме ставлення до обов'язків, гордість за свою Батьківщину, особистості, здатної до само розуміння і самовдосконалення, активної участі в соціальному житті країни.

Виховуємо майбутніх захисників України.

100 2556Напередодні Дня захисника України, який відзначається 14 жовтня у день Покрови Пресвятої Богородиці, в ДНЗ №1 «Вишенька» відбулося свято – конкурс «Супер - козак». Адже у цей день ще й день Українського козацтва, бо Пресвята Богородиця вважається покровителькою і заступницею  козаків.

Більше статтей...

пошук по сайту

Webchaposvita.org.ua

Авторизація