joomla

Дошкільна освіта

Тематичний тиждень на тему: «Улюблений письменник та казкар В. О. Сухомлинський »

altПедагоги та вихованці Червонополянського дитячого садка «Сонечко» з радістю прийняли участь у тематичному тижні за творами В.Сухомлинського. Протягом тижня були проведені: інсценізація казки «Як півник ночував на яблуні», дослідження «Хлопчик хотів приголубити сніжинку», відкрите заняття «Найгарніша мама».

 

Свято весни, свято краси, свято 8 Березня у Червонополянському ЗДО «Сонечко»

   altКоли настає весна і на вулицях з’являються перші весняні квіти, в кожному домі, в селі і в місті відзначається величне свято – Міжнародний день – 8 Березня. Ось і у нашому дитячому садочку «Сонечко» відбулося прекрасне весняне свято «Свято весни, свято краси, свято 8 Березня».

Свято мам

alt


У Кучерявоволодимирівському ЗДО «Сонечко» пройшло свято, присвячене Міжнародному жіночому дню - 8 Березня. Підготовку до свята малюки розпочали заздалегідь. Вони вивчали вірші, розучували пісні та хоровод, виготовляли подарунки і малювали портрет своєї матусі.

У день свята мами із задоволенням спостерігали за виступом маленьких артистів та підтримували їх оплесками, адже для кожної мами її дитина найгарніша та найталановитіша, а в обмін на подарунки кожна дитина отримала від мами обійми та поцілунки.

У садочку казка оживає

    Кожна дитина приходить у світ, щоб бути щасливою, оточеною теплом і турботою рідних, близьких, вихователів. Вона вірить у добро, в чудо, у казку. Саме через казки формується у неї відчуття й сприйняття світу, розуміння добра і зла, любові й прихильності.

Тому казка супроводжує дитину постійно: їх читають батьки, розповідають бабусі, з ними знайомлять вихователі у садочку. Через оцінку вчинків казкових героїв діти вчаться мислити й фантазувати.

      Тиждень казки «Мандруємо світом казки» пройшов у садочку «Вишенька». Цікаві заняття, захоплюючі подорожі казками, інсценування та театралізація допомагали дітям самим відчути себе казковими героями, пережити їх емоції, почуття.

Хай міцніє дерево родинне

   У Чаплинському ясла-садку №1 «Вишенька» 02 лютого 2018 року пройшов традиційний вечір відпочинку для батьків. Цього року він носив назву "Хай міцніє дерево родинне". Перед початком вечора батьки мали змогу ознайомитися з роботами своїх дітей, оглянувши виставку дитячих робіт.

 У залі, прикрашеній під українську світлицю, вислови про сімейні цінності, обереги і, звичайно ж, великі групові світлини. Сміх, жарти, пісні, а ще щире спілкування, пошук шляхів вирішення складних питань навчання та виховання дошкільників. Були й веселі конкурси, й інтелектуальні змагання, звучали гуморески й інсценівки. Родини створювали герби своїх груп, презентували приготовані разом страви: торти у вигляді «Капітошки»,  символу цього року собаки, деруни, вареники.

У кінці вечоразвичайно, призи від спонсорів - набори роздаткового та ілюстраційного матеріалів для роботи з дітьми. 

Більше статтей...

пошук по сайту

Webchaposvita.org.ua

Авторизація