joomla

Відділ освіти, молоді та спорту

Типове положення про атестацію педагогічних працівників

Типове положення про атестацію педагогічних працівників

 

Це Типове положення визначає порядок атестації керівників, їх заступників (далі – керівні кадри), інших педагогічних працівників дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних, професійно-технічних, вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації незалежно від підпорядкування, типів і форм власності, навчально-методичних (науково-методичних) установ і закладів післядипломної освіти, спеціальних установ для дітей, а також педагогічних працівників закладів охорони здоров’я, культури, соціального захисту, інших закладів та установ, у штаті яких є педагогічні працівники (далі – навчальні та інші заклади).

Завантажити

Пам’ятаємо про трагічні сторінки в історії держави - День Небесної Сотні

alt

Пам’ятаємо про трагічні сторінки в історії держави

20 лютого стало для нас назавжди пам’ятним днем – Днем Героїв Небесної Сотні. В цей день варто згадати про всіх, хто віддав своє життя впродовж останніх років. І згадувати надалі, завжди, хоча б для того, аби не допустити чогось подібного в майбутньому.

Програма «Розвиток людського капіталу» по Чаплинській селищній раді на 2017 – 2021 роки

На сьогодні розвиток людського капіталу стає стратегічною ціллю. Створення умов для розвитку людського капіталу передбачає доступну освіту, здатну забезпечити підготовку кадрів для ринку праці ОТГ Чаплинської селищної ради та самих кадрів соціальними гарантіями.

Саме на формування людського капіталу, його розвиток, а також розвиток регіональної вищої освіти та забезпечення її кваліфікованими фахівцями і кадрами спрямована Програма.

Завантажити

День закоханих у Будинку дитячої творчості

   І знову лютий. Але про який холод йдеться, коли обличчя усміхнені, комірці прикрашають сердечка-символи, а в поштовій скриньці ви знаходите довгоочікуване й таке коротке зізнання в коханні. Тож, 16 лютого 2018 року у комунальному закладі «Чаплинський селищний будинок творчості дітей та юнацтва» відбулося свято, присвячене саме коханню.

План-графік підвищення кваліфікації керівних та педагогічних працівників на 2018 р.

План-графік підвищення кваліфікації керівних та педагогічних працівників освітніх установ на 2018 рік при комунальному вищому навчальному закладі «Херсонська академія неперервної освіти» Херсонської обласної ради

Більше статтей...

пошук по сайту

Webchaposvita.org.ua

Авторизація