joomla

Відділ освіти, молоді та спорту

Легкоатлетичний крос у Чаплинській громаді

DSCF3495Свято Покрова, свято Дня українського козацтва у серцях людей завжди пробуджує найкращі асоціації та найсвітліші думки, адже ми всі якоюсь мірою козаки, у всіх нас в душах живе жага до перемоги та сила, що веде нас вперед! Ось така любов до перемоги та День народження рідної Чаплинки стали причиною організації і проведення у Чаплинській громаді 14 жовтня 2017 року відкритої першості Чаплинської об’єднаної територіальної громади з легкоатлетичного кросу.

Наші борці найкращі

DSCF3517Приємно усвідомлювати той факт, що молоде покоління Чаплинської ОТГ активно займається спортом.

Так, промайнули лише перші два місяці нового 2017-2018 навчального року, а наша громада має вже обласних чемпіонів з вільної боротьби.

Виховуємо майбутніх захисників України.

100 2556Напередодні Дня захисника України, який відзначається 14 жовтня у день Покрови Пресвятої Богородиці, в ДНЗ №1 «Вишенька» відбулося свято – конкурс «Супер - козак». Адже у цей день ще й день Українського козацтва, бо Пресвята Богородиця вважається покровителькою і заступницею  козаків.

Виставка дитячих робіт у садочку

У Балтазарівському дитячому садку «Веселка» була  організована  виставка поробок із осіннього матеріалу «Ми любимо чарівну осінь!». Всі діти дошкільного закладу із великим задоволенням виготовили разом із батьками та вихователями чудові роботи. На виставці можна було побачити котика із калини, козака із гарбуза, сонце із жовтого осіннього листя, різні вироби із шишок, казкових тварин із овочів та фруктів.

                                   

                  Завідувач                    А.В. Поплавська

Подорож на Горностаївщину

20170926 10275026 вересня 2017 року на передодні всесвітнього Дня туризму комунальним закладом «Чаплинський селищний будинок творчості дітей та юнацтва» було організовано виїзний семінар-практикум відповідальних за туристсько-краєзнавчу, військово-патріотичну роботу та завідуючих музеями у навчальних закладах Чаплинської ОТГ. Учасники семінару виїздили до смт Горностаївка, щоб перейняти кращий досвід організації туристсько-краєзнавчої роботи, національно-патріотичного виховання учнівської молоді та музейної справи, та для підвищення своєї фахової майстерності.

Більше статтей...

пошук по сайту

Webchaposvita.org.ua

Авторизація