joomla

Відділ освіти, молоді та спорту

Зустріч з воїном – односельцем, учасником АТО

Безымянный К-В06.12.2017 р. у ДНЗ «Сонечко» з нагоди урочистого свята « Дня збройних сил України» відбулася зустріч з воїном – односельцем, учасником АТО Козачком Максимом Олександровичем. В свій час вихователь Каткова В.В. надала дітям інформацію на честь мужніх доблесних воїнів, які нині героїчно воюють, захищаючи рідну землю і кожного з нас, які воювали і полягли смертю хоробрих на буремному сході України … Їх ніколи немає забути жодне українське серце.

Народна іграшка

Безымянный30 листопада 2017 року у Чаплинському закладі дошкільної освіти «Малятко» Чаплинської селищної ради було проведено заняття « Таємниці народних умільців». Метою заняття було поглибити знання дітей про українську іграшку, ознайомити з новими видами народної іграшки з тканини. Малеча декламувала вірші про Україну, знайомилися за допомогою мультимедійних засобів з видами народних іграшок. Разом з вихователем Бондаренко Л.М провели творчі ігри «Майстерня», «Хто ми?» .

 Із захопленням власноруч дітлахи виготовили ляльку-мотанку.

ФОТО

Особливості ЗНО у 2018 році

1.1

2

3

На крилах доброти

IMG 6135Забагато уваги не буває. Турботи, любові та піклування потребують усі без винятку. Але найбільше це потрібно дітям з особливими потребами. Саме тому 01 грудня 2017 року на базі комунального закладу «Чаплинський селищний будинок творчості дітей та юнацтва» пройшов захід для дітей з обмеженими можливостями.

Більше статтей...

пошук по сайту

Webchaposvita.org.ua

Авторизація