joomla

Змагання з волейболу

   У п’ятницю, 09 лютого, у спортивній залі Опорного закладу Чаплинська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів відбулися змагання з волейболу між дівчатами та юнаками закладів освіти Чаплинської селищної ради за програмою Спартакіади серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів. Проведення спортивних шкільних змагань покликане сприяти формуванню в учнів здорового способу життя, підвищенню соціальної активності та зміцненню здоров’я школярів.

Три команди юнаків та дві команди дівчат взяли участь у змаганнях. І хоча, по суті, кожна з команд вже перебувала у статусі призера через невелику кількість команд-суперників, всі вони запекло змагалися за звання найкращої, за честь представляти нашу громаду на обласному рівні. Учасники продемонстрували згуртованість, майстерність та добрі фізичні якості.

Емоції переповнювали всіх присутніх.

За підсумками запеклої боротьби, команди ОЗ Чаплинська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів (юнаки) та Першокостянтинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів (дівчата) справедливо отримали І місце. Другу сходинку олімпу посіли команди Першокостянтинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів (юнаки) і ОЗ Чаплинська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів (дівчата). Третє місце зайняла команда юнаків Скадовської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

       Щасливих спортсменів нагороджено почесними грамотами та кубками. Вітаємо переможців змагань та бажаємо усім продуктивних тренувань, нових перемог і сильного командного духу.

А. Фільшина, методист комунального закладу Чаплинської селищної ради «Чаплинський дитячо-юнацький клуб фізичної підготовки»                           

                                                                       

пошук по сайту

Webchaposvita.org.ua

Авторизація