joomla

Початок Першості з волейболу 2015 року

7 лютого 2015 року на спортивних майданчиках команд 

розпочато Першість з волейболу 2015 року. Змагання проводилися відповідно до регламенту Чемпіонату Чаплинського району з волейболу серед чоловічих команд – 2015 року, затвердженого рішенням Чаплинської районної федерації з футболу, з метою популяризації волейболу в районі, розширення глядацької аудиторії, подальшого підвищення майстерності волейболістів, залучення широких верств населення до занять спортом, визначення найсильніших команд та гравців для участі в Чемпіонаті області з волейболу, визначення переможців Чемпіонату Чаплинського району У Першості взяло участь 11 команд, які за круговою системою були розподілені на зони:

Зона № 1(смт Чаплинка, спортзал ДЮКФП)

Команди:«Галант»(Чаплинка),«Нива»(Скадовка),с.Червона-Поляна,  «Галант-1»(Чаплинка)

Зона № 2(с.Новоноталівка, спортзал Новоноталівської ЗОШ)

Команди: сіл Хрестівка, Новоноталівка, Шевченко, Хрестівської ЗОШ, Магдалинівка.

Зона № 3(с.Григорівка, спортзал Григорівської ЗОШ)

Команди сіл: Іванівка, Строганівка, Першокостянтинівка, Павлівка, Григорівка.

По закінченню І-го зонального етапу до ІІ туру змагань вийшло                  8 команд району: с. Хрестівка «Урожай»,с. Хрестівка «Юність», смт Чаплинка «Галант», смт Чаплинка «Галант 1», с. Новонаталівка «Нива», с. Червона Поляна, с. Григорівка «Сокіл», Іванівка «Старт».

Далі команди буде розподілено на дві групи: А і Б. Чотири кращі команди розіграють звання Чемпіона району з волейболу – 2015.

Відділ освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації вітає команди, які у напруженій боротьбі вийшли до наступного туру змагань і бажає нових перемог, досягнень та міцності спортивного духу.

 

 

 

 

 

Головний спеціаліст відділу

освіти, молоді та спорту

районної державної адміністрації                                                   О.О. Гришко

пошук по сайту

Webchaposvita.org.ua

Авторизація