joomla

Розтягуйтесь на здоров’я

roztyajka

        У наші дні вже мільйони людей усвідомили переваги інтенсивного руху . Куди ні глянь, усі навколо бігають, ковзаються , грають у теніс або плавають. Чого вони домагаються ? Відкіля раптом такий раптовий інтерес до підтримки спортивної форми?

Результати багатьох наукових досліджень останнього часу доводять, що активні люди живуть більш повним життям. Їх відрізняють витривалість, несприйнятливість до хвороб і підтягнутість.

Медичні дослідження показали, що занадто часто поганий стан здоров'я прямо зв'язане з недоліком рухової активності. Розуміння цього факту в сполученні з бажанням розширити свої пізнання в області турботи про здоров'я змушують людей цілком змінювати спосіб життя. Сьогоднішня повальна пристрасть до руху - це не масовий психоз. Ми нарешті усвідомили собі, що єдиним способом запобігання хвороб, викликаних гіподинамією, є посилення активності - не на місяць або рік, а на все життя, що залишилося.

Результати багатьох наукових досліджень останього часу доводять, що активні люди живуть більш повним життям, їх відрізняють витривалість, несприятливість до хвороб і підтягнутість.

Ви запитаєте, яке відношення до цього має розтягування? Цей вид фізичного навантаження є найважливішою ланкою, що звязує пасивний й активний стан вашого тіла.

 


download ukr

пошук по сайту

Webchaposvita.org.ua

Авторизація