joomla

Фізкультура і спорт

Змагання з волейболу

   У п’ятницю, 09 лютого, у спортивній залі Опорного закладу Чаплинська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів відбулися змагання з волейболу між дівчатами та юнаками закладів освіти Чаплинської селищної ради за програмою Спартакіади серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів. Проведення спортивних шкільних змагань покликане сприяти формуванню в учнів здорового способу життя, підвищенню соціальної активності та зміцненню здоров’я школярів.

Три команди юнаків та дві команди дівчат взяли участь у змаганнях. І хоча, по суті, кожна з команд вже перебувала у статусі призера через невелику кількість команд-суперників, всі вони запекло змагалися за звання найкращої, за честь представляти нашу громаду на обласному рівні. Учасники продемонстрували згуртованість, майстерність та добрі фізичні якості.

Спортивна гордість

 Чаплинка завжди славилася спортивним духом, досягненнями професійних спортсменів, аматорів, активістів спорту та здорового способу життя. Так, минулого тижня в нашій громаді відбулися два спортивних заходи.

22 грудня на базі Опорного закладу Чаплинська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів було проведено змагання з пляжного волейболу серед учнів  2001 року народження і молодше за програмою Спартакіади загальноосвітніх навчальних закладів Чаплинської об’єднаної територіальної громади (головний суддя: Гмиря С.А.- вчитель фізичної культури ОЗ Чаплинська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів).

   

Спортивні події в системі закладів освіти Чаплинського району у 2016-2017 н.р.

 

photo 1482226933       Традиційно кожен навчальний рік починається насищеними спортивно-масовими заходами. Не став винятком і цей рік. Вже третій рік в районі діє Ліга школярів з різних видів спорту. За Календарем, який затверджено Радою Ліги школярів за погодженням з відділом освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації, КУ «Чаплинський районний методичний кабінет» в першому семестрі 2016-2017 навчального року організовано та проведено відповідні спортивні змагання, а саме; з легкоатлетичного багатоборства «Олімпійські надії», з міні-футболу «Чесна гра», з волейболу «Кубок святого Миколая». Через складні погодні умови змагання з військово-прикладного багатоборства серед учнів допризовного віку було відмінено та перенесено. Слід відмітити відмінну підготовку учнів шкіл в окремих видах спорту, де вони посіли високі місця, ставши переможцями або призерами змагань. З легкоатлетичного багатоборства «Олімпійські надії» на увагу заслуговують збірні команди НВК «Чаплинська школа-гімназія», які мають 4 переможці та 4 призерів змагань, Скадовської ЗОШ 2 переможці та 3 призера, НВК Асканія-Нова-гімназія 1 переможець та 3 призера. Серед команд з міні-футболу «Чесна гра» на увагу заслуговує підготовка юних футболістів Хрестівської ЗОШ, якіphoto 1482227025 вибороли почесне перше місце, на другому команда Скадовської ЗОШ, третіми стали вихованці НВК Асканія-Нова-гімназія. Серед волейбольних команд слід привітати учнів Хрестівської ЗОШ, які в напруженній боротьбі вибороли перше місце та стали володарями кубка «Святого Миколая», друге почесне місце за командою Григорівської ЗОШ, на третьому збірна команда НВК «Чаплинська школа-гімназія», яка в напруженій боротьбі здолала досить перспективну команду Хлібодарівської ЗОШ. Всіх переможців та призерів змагань, як в командному, так і в особистому заліку нагороджено та відзначено кубками, грамотами та дипломами відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації. Попереду останній вид змагань у першому півріччі цього навчального року який відбудеться 24 грудня 2016 року на базі Новоноталівської ЗОШ І-ІІ ступеня, це «Кубок Нового року» з міні-футболу серед юнаків 2003-2004 року народження. Тож, шановні юні футболісти до нових стартів та яскравих перемог! Тренуйтеся та перемагайте!

  

Методист з питань фізичної культури та спорту

КУ «Чаплинський районний методичний кабінет»                                      Ю. Івчук

Початок Першості з волейболу 2015 року

7 лютого 2015 року на спортивних майданчиках команд 

розпочато Першість з волейболу 2015 року. Змагання проводилися відповідно до регламенту Чемпіонату Чаплинського району з волейболу серед чоловічих команд – 2015 року, затвердженого рішенням Чаплинської районної федерації з футболу, з метою популяризації волейболу в районі, розширення глядацької аудиторії, подальшого підвищення майстерності волейболістів, залучення широких верств населення до занять спортом, визначення найсильніших команд та гравців для участі в Чемпіонаті області з волейболу, визначення переможців Чемпіонату Чаплинського району У Першості взяло участь 11 команд, які за круговою системою були розподілені на зони:

Команда «КОЛОС» (Хлібодарівка) – гордість нашого району


Спорт стає засобом виховання тоді,

коли він - улюблене заняття кожного.

В.Сухомлинський


   «Колос» (Хлібодарівка) – багаторазовий чемпіон та володар кубка Чаплинського району. Неодноразовий учасник розіграшу фіналу кубка Херсонщини та чемпіонату Херсонської області, бронзовий призер, переможець та аматор-любитель своєї справи.

   Футбольний сезон 2014 року на Херсонщині для «Колосу» також не пройшов даремно. Він включав в себе два головних змагання: кубок і чемпіонат області.

   Першими офіційними змаганнями, які провела

Більше статтей...

пошук по сайту

Webchaposvita.org.ua

Авторизація