joomla

Новини спорту

Початок Першості з волейболу – 2015 року

7 лютого 2015 року о 9.30 на спортивних майданчиках команд, розпочато Першість з волейболу 2015 року. Змагання проводилися відповідно до регламенту Чемпіонату Чаплинського району з волейболу серед чоловічих команд – 2015 року, затвердженого рішенням Чаплинської районної федерації з футболу, з метою популяризації волейболу в районі, розширення глядацької аудиторії, подальшого підвищення майстерності волейболістів, залучення широких верств населення до занять спортом, визначення найсильніших команд та гравців для участі в Чемпіонаті області з волейболу, визначення переможців Чемпіонату Чаплинського району У Першості взяло участь 11 команд, які за круговою системою були розподілені на зони:

Команда «КОЛОС» (Хлібодарівка) – гордість нашого району


Спорт стає засобом виховання тоді,

коли він - улюблене заняття кожного.

В.Сухомлинський


   «Колос» (Хлібодарівка) – багаторазовий чемпіон та володар кубка Чаплинського району. Неодноразовий учасник розіграшу фіналу кубка Херсонщини та чемпіонату Херсонської області, бронзовий призер, переможець та аматор-любитель своєї справи.

   Футбольний сезон 2014 року на Херсонщині для «Колосу» також не пройшов даремно. Він включав в себе два головних змагання: кубок і чемпіонат області.

   Першими офіційними змаганнями, які провела

МІЖНАРОДНИЙ ТУРНІР З ВІЛЬНОЇ БОРОТЬБИ пам’яті Героя Радянського Союзу І. Кулика

   Початок листопада відзначився Міжнародним турніром з вільної боротьби присвячений пам'яті Героя Радянського Союзу І.Кулика, який проходив з 7 по 8 листопада 2014 року, м. Херсон.

   Змагання відбулися в оновленому спорткомплексі Херсонського вищого училища фізичної культури і зібрали команди найкращих спортсменів із регіонів України, Азейбарджану, Узбекистану й Молдови. Чаплинський район представляла Серікова Вікторія, тренер якої майстер спорту, суддя І категорії – Алірізаєв М.М. Юніорка показала себе у ваговій категорії 48 кілограмів, виконала норматив кандидата майстра спорту України, виборовши почесне 5 місце. Вітаємо і бажаємо й надалі повною мірою виявляти свою майстерність не тільки на килимах Херсонщини, а й за її межами.

   Тренер та односельчани пишаються своєю юною спортсменкою і плекають надії на зростання молоді у якої є бажання до вільної боротьби. Окрема подяка висловлюється головному спонсору Ансару Ракібову, директору приватного підприємства «Харістрон».

   Бажаємо всім нових досягнень, а також боротися і перемагати!!!

Головний спеціаліст відділу освіти,

молоді та спорту районної  державної адміністрації                   О.О. Гришко

Закриття футбольного сезону 2014 року

    

  Ось і завершився Чемпіонат району з футболу сезону 2014 року. За результатами Першості району перемогла команда «Колос» (с. Хлібодарівка). Команда нагороджена перехідним Кубком та грамотами.

  19 жовтня 2014 на районному стадіоні «Скіф» відбувся районний турнір закриття футбольного сезону. У заході взяли участь команди: «Колос» (с. Хлібодарівка), «Скіф» (смт. Чаплинка), «Долинськ (с. Долинське) та «Сиваш» (с. П-Костянтинівка).

  Турнір прошов напружено для кожного з гравців. Перший матч відбувся між командами «Колос» (с. Хлібодарівка) і «Сиваш» (с. П-Костянтинівка), де перемогу здобула команда «Колос» (с. Хлібодарівка).

  Основний матч між командами «Скіф» (смт. Чаплинка) і «Долинськ» (с. Долинське) завершився рахунком 1:1. Серія пенальті визначила переможця, яким стала команда «Долинськ» (с. Долинське).

  Не менш напруженою була фінальна зустріч між командами «Колос» (с. Хлібодарівка) і «Долинськ» (с. Долинське). Рахунок основного часу матчу 0:0, а лотерейна серія пенальті принесла перемогу команді «Колос» (с. Хлібодарівка).

  Відділ освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації і Чаплинська районна федерація футболу вітає команду «Колос» (с. Хлібодарівка) з перемогою в районному Чемпіонаті футболу сезону 2014 року.

  Головний спеціаліст

відділу освіти, молоді та спорту РДА                                             А.О. Шафоренко

пошук по сайту

Webchaposvita.org.ua

Авторизація