joomla

Семінар-тренінг «Реформа системи освіти в межах Концепції нової української школи»

alt

30 січня 2018  року у конференц-залі Херсонського відокремленого підрозділу Установи «Центр розвитку місцевого самоврядування», що діє за підтримки Програми «U-LEAD з Європою», відбувся одноденний семінар-тренінг «Реформа системи освіти в межах Концепції нової української школи». 

 
altДо участі у семінарі були запрошені представники методичних служб, відділів освіти сільських/селищних рад об’єднаних територіальних громад. Представники відділу освіти, молоді та спорту Чаплинської селищної ради теж взяли участь у цьому семінарі-тренінгу.

altМодератор тренінгу,  Гуцоляк Оксана Олександрівна, експерт з впровадження муніципальних послуг Херсонського ВП ЦРМС, представила учасникам гостей: Криницького Євгена Анатолійовича,  Директора Департаменту освіти, науки та молоді, та Кирпенка Максима Юрійовича, директора Херсонського регіонального центру оцінювання якості освіти. З вітальним словом до присутніх звернувся Криницький Євген Анатолійович, який наголосив на тому, що усі школи з 1 вересня перейдуть на стандарт Нової української школи. «Коли ми говоримо про якість знань, ми говоримо про зміст освіти, - досить влучно сказав Євген Анатолійович. - «Тому що саме від нас залежить майбутнє підростаючого покоління».

 

 Білорусов Сергій Георгійович, директор Херсонського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій, розповів про розвиток людського капіталу Херсонщини, регіональні аспекти реформи освіти.

Надважливими на сьогодні є питання забезпечення функціонування і розвитку закладів системи освіти ОТГ, чинники ефективного управління освітою ОТГ. Відповіді на ці та інші питання допомагала знайти Назаренко Людмила Миколаївна, методист Херсонського регіонального центру оцінювання якості освіти. Вона роз'яснила учасникам заходу як роботу директора опорного закладу, який повинен бути менеджером у справі управління закладом, так і роботу відділу освіти як консультативно-методичного органу. 

Гончаренко Любов Анатоліївна, провідний спеціаліст Херсонського регіонального центру оцінювання якості освіти, розповіла про систему забезпечення якості освіти: інструменти, процедури, механізми.

У свою чергу директор Херсонського регіонального центру оцінювання якості освіти Максим Юрійович Кирпенко ознайомив присутніх з особливістю проведення ЗНО у 2018 році та з системою забезпечення якості освіти у сучасному суспільстві.

 

 

Пошук по сайту

Авторизація