joomla

Захист Вітчизни

Військово-патріотичне виховання


Організація військово-патріотичних ігор "Джура" та " Зірниця" в навчальних закладах Чаплинського району


   zirnutsa  В сучасних умовах зросли вимоги до військово –патріотичного виховання молоді, підготовки її до захисту Батьківщини. Головне у військово-патріотичному вихованні- це відродження духовності та моралі, що базується на системі загальнолюдських цінностей. Військово- патріотичне виховання учнів- це комплекс заходів по формуванню в них особистих позитивних якостей. Одним із пріоритетних напрямків військово-патріотичного виховання в районі є дитячо-юнацька військово-спортивна патріотична гра "Джура" та "Зірниця". Військово – патріотична гра є комплексом заходів військово-прикладного, оборонно-масового характеру: спеціальні заняття, тренування, спортивні ігри, козацькі забави, туристичні походи та екскурсії по видатним місцям нашого народу.

ІНСТРУКЦІЯ З ТЕХНІКИ БЕЗПЕКИ ДЛЯ УЧНІВ на заняттях зі стрільби з АК-74

ІНСТРУКЦІЯ   

  З ТЕХНІКИ БЕЗПЕКИ ДЛЯ УЧНІВ

  на заняттях зі стрільби з АК-74

 

ak74І. Загальні вимоги безпеки

1. До занять зі стрільби допускаються учні, які пройшли медичний огляд та інструктаж з техніки безпеки.
 
2. На стрільбищі має бути аптечка, укомплектована необхідними медикаменти та перев’язувальні засобами для надання першої допомоги постраждалим, можливі макети зброї або її частин .

3. Відповідальність за організацію стрільби, підготовку  стрільбища покладається на осіб, які організовують і проводять стрільби з відповідним записом у журналі.

4. Відповідальність  на стрільбищі  за дотримання заходів безпеки під час стрілянини покладається на керівника (інструктора, тренера).
5. На стрільбищі категорично забороняється:
- проводити стрільби з несправної зброї;
- брати на вогневому рубежі зброю, торкатися її або підходити до неї без команди (дозволу) керівника стрільби;
- заряджати чи перезаряджати зброю до команди керівника стрільби;

пошук по сайту

Webchaposvita.org.ua

Авторизація