joomla

Хіміко-біологічний розділ

Різноманітність форм і методів діяльності вчителів біології та екології у позакласній роботі.

В жовтні 2013 року на базі НВК Асканія – Нова – гімназія відбувся семінар вчителів біології Чаплинського району з теми « Різноманітність форм і методів діяльності вчителів біології та екології у позакласній роботі».

Школа привітно відкрила двері учасникам семінару. Для вчителів району було проведено віртуальну екскурсію по навчальному закладу. А потім учасники семінару були присутні на засіданні екологічного гуртка з теми « День журавля».

Семінар вчителів з основ здоров’я.

27 ересня 2013 року відбувся семінар вчителів основ здоров'я. На ньому розглядалися питання початку навчального року:

- особливості викладання предмета в 2013 – 2014 навчальному році,

- інструкції з ведення класного журналу,

- примірне положення про навчальний кабінет основ здоров'я загальноосвітніх навчальних закладів,

- динамічні паузи та їх види.

 

Вчителі були ознайомлені з результатом моніторингового дослідження стану превентивної освіти дітей та учнівської молоді в навчальних закладах району, який проводився в 2012 – 2013 навчальному році.

 

У кінці семінару учасники заповнили анкету.

 

download ukr

Перспективний педагогічний досвід Гаркуши В.В.

download ukr


Дослідний метод навчання

Цей метод застосовують у фундаментальних дослідженнях та експерименту. Він підкреслює напрями ефективної діяльності, що веде до реалізації поставленої мети , спрямовує регулятивні та нормативні установки пізнавального процесу і містить у собі стандартні, однозначні правила, які забезпечують надійність та вірогідність здобутих знань.

download ukr

Міжнародний природничий інтерактивний конкурс « Колосок» .

   В міжнародному природничому інтерактивному конкурсі « Колосок» навчальні заклади району беруть участь протягом шести років.

   Мета цього конкурсу – зацікавити учнів такими науками, як хімія,фізика, біологія.

   Спеціальною темою осіннього конкурсу у 2012 році була тема « Навколо нас – чудеса!». Організаторами конкурсу , для формування інформаційно – пізнавальних умінь школярів 5- 10 класів видається журнал « Колосок» , а для учнів 1-4 класів науково- популярна газета « Колосочок ». В цих виданнях опубліковано 32 статті для підготовки до конкурсу. В 2013 році навчальні заклади району отримують 11 газет « Колосочок» , та 5 журналів « Колосок», які дісталися їм безкоштовно заактивну участь у конкурсі.

   В 2009 – 2010 навчальному році у конкурсі « Колосок» взяли участь три школи і 96 учнів. А в 2011 – 2012 навчальному році - 12 шкіл - 526 учнів. За 2012 – 2013 навчальний рік тільки в осінньому « Колоску» виступило 513 учнів із 16 шкіл , а у весняному – 390 учнів, всього -це становить 903 учні.

   По результатам участі учнів в осінньому конкурсі 2012 року золотий сертифікат отримали 136 учнів, що становить 26 %,

срібний сертифікат - 208 учнів, 41% учасником стали - 170 учнів, 33%.

   Кращі результати участі у конкурсі в НВК « Асканія – Нова», Хрестівської ЗОШ, НВК « Чаплинська школа – гімназія», Шевченківської ЗОШ , Чаплинської спеціалізованої школи.

   Найактивнішими учасниками конкурсу у 2012 – 2013 навчальному році стали такі загальноосвітні заклади: Чаплинська спеціалізована школа (96 учнів), НВК « Асканія – Нова» ( 86 учнів), Хлібодарівська ЗОШ ( 82 учні), Преображенська ЗОШ ( 79 учнів), Чаплинська школа – гімназія ( 76 учнів), Балтазарівська ЗОШ (69 учнів), Надеждівська ЗОШ ( 61 учень), Червонополянська ЗОШ ( 55 учнів).

Н.О.Бех – районний координатор Міжнародного

інтелектуального конкурсу « Колосок»

Більше статтей...

пошук по сайту

Webchaposvita.org.ua

Авторизація