joomla

Історія і правознавство

Тренінг «Профілактика професійного вигорання»

altМЕТА: ознайомити педагогічних працівників з особливостямипрофесійного та емоційного вигорання педагога; розвивативміння та навички подолання негативних наслідків стресовихситуацій; сприяти емоційному розвантаженню з метоюпідвищення рівня самооцінки та самоповаги.

ЗАВДАННЯ:alt

  провести діагностику педагогічних працівників щодо рівняемоційного вигорання (за методикою К.Маслача та С.Джексона);

 зробити теоретичний аналіз досліджень феномену професійноговигорання, його проявів, причин, стадій професійного вигорання;

 визначення шляхів його профілактики та подолання;

 надати практичні поради щодо боротьби з професійним таемоційним вигоранням.

Засідання методичного об'єднання учителів суспільствознавчих дисциплін

alt 
 29 березня 2017 року відбулося чергове засідання методичного об'єднання учителів суспільствознавчих дисциплін.

   Історики мали гарну нагоду поспілкуватися з колегами, поділитися досвідом, надихнутися новими ідеями. Сильне враження та захоплення від співпраці з однодумцями. Яка впевненість у своїх силах і бажання поділитися досвідом, уміння швидко перелаштуватися, і, при цьому, на високому рівні виконати свою задачу! Багато дискутували стосовно того, як можна дійсно перетворити українську школу в оновлену школу, у якій буде комфортно і цікаво і учням, і

alt

викладачам, і батькам. Сподіваємося, усі вони активно включаться у цей процес, і наше шкільне життя стане цікавим для якомога більшої кількості дітей, і впевнені, що допоможе це зробити саме більш активне використання інформаційно-комунікативних технологій у навчально-виховному процесі.

     Дякуємо усім за позитивні враження. Тож вперед – до нових проектів, нових ідей, нових форм роботи! Учні, будьте активними! Колеги, включайтеся в роботу! Батьки, ми не зможемо без вашої підтримки!

 download ukr

Використання інформаційно-комунікаційних технологій на уроках історії

Опис педагогічного досвіду

Чумаченко Л.Д.

 

Той народ, який першим реалізує

alt

можливості цифрових комунікацій


і введе їх до навчальної методики,

очолюватиме світовий освітній

процес.

Гордон Драйден,  

американський педагог

download ukr

ВОСЬМИЙ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС З УКРАЇНОЗНАВСТВА «ПАТРІОТ»

      «В дитинстві відкриваєш материк, котрий назветься потім Батьківщина».

                                                                                                         Л. Костенко

 Запрошуємо учнів загальноосвітніх навчальних закладів до участі у Всеукраїнському конкурсі з українознавства «Патріот». За сім років існування конкурс став захоплюючою мандрівкою у світ мови та літератури, історико-культурного розмаїття України, майданчиком для урізноманітнення навчального процесу та удосконалення здобутих знань. Цьогорічний конкурс «Патріот» відбудеться у вівторок, 21 лютого 2017 року. Стати учасниками конкурсу можуть усі бажаючі учні 2-11 класів, без будь-якого попереднього відбору, які змагатимуться у десяти вікових категоріях: 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 та 11 класи.

      Конкурсні завдання цікаві, веселі й доступні дітям з різним рівнем підготовки. Вони містять запитання з мови, країнознавства, літератури та відображають різнобічну інформацію про Україну. Конкурс проводиться у школах за місцем навчання. Детальна інформація про правила проведення конкурсу надсилається до кожного навчального закладу-учасника конкурсу та розміщується на сайті www.uclever.com, де також знаходяться завдання минулих років для підготовки до конкурсу. Підсумкову інформацію з результатами конкурсу буде надіслано до кожної школи, а також до методичних кабінетів та відділів освіти. Сума внеску одного учасника складає 20,00 гривень. Для певних категорій дітей участь безкоштовна (сироти, напівсироти та діти з багатодітних сімей, статус яких обов'язково підтверджується документально при подачі заявки). Якщо кількість учасників від навчального закладу менше 10 осіб, цей заклад отримує завдання та бланки відповідей електронною поштою. Для участі в конкурсі необхідно до 20 грудня 2016 року подати заявку одним зі способів: - заповнити заявку на сайті uclever.com - або надіслати скан-копії письмової заявки та квитанції про сплату організаційного внеску до Оргкомітету електронною поштою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду - або надіслати письмову заявку та копію квитанції на поштову адресу: ФОП Дяченко М.М., а/с 185 «Конкурс», м. Київ, 03049. Матеріали для проведення конкурсу надсилаються за декілька днів до конкурсу.

       

Позакласна робота з правознавства вчителя Скадовської ЗОШ Друшляк Оксани Євгенівни

alt

      Позакласна робота - це складова частина навчально-виховної роботи, організовані й цілеспрямовані заняття групою чи всім педагогічним колективом із групою чи всіма учнями, які проводяться в позаурочний час для розширення знань, умінь і навичок, розвитку самостійності індивідуальних здібностей і схильностей учнів, а також задоволення їхніх інтересів і забезпечення розумового відпочинку.

 download ukr


 

Більше статтей...

пошук по сайту

Webchaposvita.org.ua

Авторизація