joomla

Психологічна служба

Пам'ятка батькам "Як забезпечити безпеку дитини в Інтернеті"

      З кожним роком все більше українських дітей користується Інтернетом у повсякденному житті. Можливість підключитися до Мережі не тільки через ПК, але й за допомогою мобільних телефонів сприяє цій тенденції. Інтернет надає дітям та молоді неймовірні можливості для здійснення відкриттів, спілкування й творчості. Поте оскільки з самого початку Інтернет розвивався без будь-якого контролю, сьогодні він містить величезну кількість інформації, причому далеко не завжди безпечної. У зв'язку із цим виникає проблема забезпечення безпеки дітей. А хто їм може в цьому допомогти, якщо не батьки?

Завантажити

Рекомендації підліткам, схильним до правопорушень, та їх батькам, вчителям

Завантажити

Методика первинної діагностики та виявлення дітей „групи ризику”

    Вам пропонуються питання, які стосуються різних сторін Вашого життя та особливостей Вашої поведінки. Якщо Ви щиро відповісте на кожне питання, у Вас буде можливість краще дізнатися про самого себе.

Завантажити

Робота соціального педагога із дітьми, схильними до різних форм девіації

     Необхідність у соціально-педагогічних знаннях, які мали слугувати фунда­ментом і прикладною основою системи соціальних інститутів та сприяти розвиткові усієї системи соціальної діяльності в країні виникла внаслідок політичних, економічних, ідеологічних та інших перетворень. «Соціальна педагогіка» охоплює весь спектр соціального виховання, соціальної допомоги, підтрим­ки, захисту, соціальної роботи з різними верствами населення в певних мікросоціумах соціального середовища.

Завантажити

Вправи для розвитку тонкої моторики пальців рук

Вправи для розвитку тонкої моторики рук потрібно виконувати з самого раннього віку. Ви можете масажувати немовляті пальчики (пальчикова гімнастика), впливаючи тим самим на активні точки, пов'язані з корою головного мозку.

У ранньому і молодшому дошкільному віці потрібно виконувати прості вправи, супроводжуючи їх віршованим текстом.

Не забувайте про розвиток елементарних навичок самообслуговування: застібати та розстібати гудзики, зав'язувати шнурки і т. д.

Більше статтей...

Пошук по сайту

Авторизація