joomla

Психологічна служба

Вправи для розвитку тонкої моторики пальців рук

Вправи для розвитку тонкої моторики рук потрібно виконувати з самого раннього віку. Ви можете масажувати немовляті пальчики (пальчикова гімнастика), впливаючи тим самим на активні точки, пов'язані з корою головного мозку.

У ранньому і молодшому дошкільному віці потрібно виконувати прості вправи, супроводжуючи їх віршованим текстом.

Не забувайте про розвиток елементарних навичок самообслуговування: застібати та розстібати гудзики, зав'язувати шнурки і т. д.

Робота з батьками по попередженню суїцидальних проявів у дітей

altОхорона дитинства в Україні - загальнонаціональний пріоритет, мета якого забезпечення реалізації прав дитини на життя, охорону здоров'я, освіту, соціальний захист та всебічний розвиток особистості.

У сучасному світі збільшується кількість дітей, які потребують особливої уваги. Це діти, для яких характерні:

негативна поведінка;

схильність до злочинності;

відхилення у психічному розвитку;

схильність до суїциду.

Оскільки останнім часом спостерігається зростання суїцидальної активності населення і дітей у тому числі, виникла потреба в організації профілактичної роботи щодо попередження суїцидів серед дітей та підлітків. 

Темрякович Н.Б., практичний психолог

ОЗНВК «Чаплинська школа-гімназія»

alt

alt

На порозі школи

Для батьків майбутніх першокласників

Темрякович Н.Б., практичний психолог

ОЗНВК «Чаплинська школа-гімназія»

Ваші діти скоро підуть до школи. Їх чекає знайомство з новою вчителькою, з новими друзями, з новими шкільними предметами, з новим укладом життя.

Готовність дитини до школи умовно поділяють на загальну, інтелектуальну і психолого-педагогічну.

Одне з першочергових завдань сім’ї у забезпеченні загальної готовності дитини до школи полягає в тому, щоб сприяти її нормальному фізичному розвитку, виробленню санітарно-гігієнічних навичок, умінь самообслуговування і побутової праці. Сюди входить також і піклування батьків про нормальне харчування малюка, загартування організму, медичне обстеження.

ІНДИВІДУАЛІЗАЦІЯ НАВЧАЛЬНОГО ПРОЦЕСУ

altalt

ІНКЛЮЗИВНА ОСВІТА. Порадник для педагогів та батьків

alt         Розрізняють вужче й ширше розуміння інклюзивної освіти. Вужче розуміння інклюзії - це «включення» дітей з особливими освітніми потребами та дітей з інвалідністю в загальноосвітні навчальні заклади.

 
alt

Ширше розуміння інклюзивної освіти полягає в позитивному ставленні до багатоманітності учнів, цінуванні та врахуванні відмінностей кожного учня.    

Більше статтей...

пошук по сайту

Webchaposvita.org.ua

Авторизація