joomla

Зі змінами в душі

З 18 по 20 червня 2018 року свої двері для вчителів англійської мови відкрив КЗ «Херсонська академія неперервної освіти», де проходив очний тренінг для вчителів англійської мови, які навчатимуть учнів перших класів у 2018/2019 навчальному році відповідно до Концепції “Нова українська школа”.

        Учасниками тренінгу стали вчителі ОЗНВК “Чаплинська школа-гімназія” Бомблюк С.М., Андрієць О.М., Посунько К.Д., вчителі ОЗ Чаплинська спеціалізована школа I-III ступенів Фещук В.М, Філенко К.В., учитель Першокостянтинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Зінченко С.М., учитель Балтазарівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Тимошенко А.Й.

       Тренінг для учителів провела сертифікований «агент змін», яка пройшла навчання при Британській Раді в Україні, Матвієнко Тетяна Станіславівна.

         Участь у тренінгу мала на меті:

- сприяти професійному розвитку вчителів через рефлексію власної фахової діяльності, а також шляхом самооцінювання та співпраці з іншими вчителями;

- подолати усталені стереотипи щодо ролі вчителя в освітньому процесі як ретранслятора інформації та сприяти усвідомленню власної ролі як організатора процесу навчання, що зосереджує особливу увагу на навчанні та навчальних досягненнях учнів.

        Програма складалася з чотирьох модулів:

1. Розуміння того, як вчаться діти в початковій школі, їхні стилі навчання і мотивація.

2. Планування уроків. Як спланувати урок так, щоб він допомагав розвивати комунікативні вміння.

3. Організація уроку. Як працювати в парах, у групах, які ігри, пісні, римування, техніки і прийоми використовувати в навчанні дітей початкової школи.

4. Уміння XXI століття: як навчити дітей критично мислити, вирішувати проблеми, працювати разом, використовувати креативність на уроках.

5. Інклюзивне навчання.

       Очний тренінг показав особистісно-орієнтований підхід до освіти вчителів, навчання через рефлексію, використання комунікативних завдань і врахування власного досвіду.

  Учасникам тренінгу запропонували методики викладання англійської мови в початковій школі, що базуються на рекомендаціях Міністерства освіти і науки України, а також на всесвітньо визнаних стандартах навчання.

Тренінг проходив в ігровій формі. Три дні спілкування тільки англійською мовою, різноманітна програма, підготовлена викладачем, не давали нудьгувати ані секунди. Дискусії на цікаві та актуальні теми, відеосюжети, пісні, вікторини, обмін досвідом. Чого там тільки не було!

Отримавши заряд енергії, ми запроваджуватимемо принципи навчання НУШ у наступному навчальному році. Результат, якого хочемо досягти, - вміння дітей спілкуватися англійською мовою і бажання вчитися.   

Філенко К.В., учитель ОЗ Чаплинська спеціалізована школа I-III ступенів,

Бомблюк С.М., учитель ОЗНВК “Чаплинська школа-гімназія”

Пошук по сайту

Авторизація