joomla

Гуманітарний розділ

Серпневе засідання методичного об’єднання учителів української мови та літератури

  28 серпня 2018 року на базі ОЗНВК «Чаплинська школа-гімназія» відбулося засідання методичного об’єднання вчителів української мови та літератури, на якому були підведені підсумки роботи за попередній навчальний рік та затверджений план роботи і методична проблема, над якою будуть працювати освітяни у прийдешньому році.

 Також вчителі обговорили результати зовнішнього незалежного оцінювання у 2017-2018 навчальному році. Звернули увагу на недоліки й визначили шляхи подолання їх. А ще мова йшла про те, що для цього потрібно активніше використовувати прогресивні технології, новаторські знахідки, більше уваги приділяти нетрадиційним формам роботи на уроці. Окрім того, слід провести моніторинг відповідності оцінювання випускників, починаючи з 9-го класу (річні, ДПА, моніторингові, контрольні роботи), порівняти його із результатами ЗНО.

Засідання методичного об’єднання вчителів зарубіжної літератури та російської мови

29 серпня 2018 року відбулося засідання методичного об’єднання вчителів зарубіжної літератури та російської мови закладів загальної середньої освіти Чаплинської селищної ради. На засіданні розглядалися наступні питання:

-   аналіз роботи методичного об’єднання учителів зарубіжної літератури та російської мови закладів загальної середньої освіти Чаплинської селищної ради за 2017-2018 н.р.;

-  план роботи методичного об’єднання учителів зарубіжної літератури та російської мови закладів загальної середньої освіти Чаплинської селищної ради на 2018-2019 н.р.;

-     методичні рекомендації із зарубіжної літератури та російської мови на 2018-2019 н.р.

Після розгляду зазначених питань учителі обмінялися думками щодо освітньої реформи, нових завдань, що стоять перед школою, перед педагогами, поділилися набутими під час проходження курсів підвищення кваліфікації знаннями. День пройшов плідно та натхненно.

Засідання методичних об'єднань учителів гуманітарного циклу

alt5 травня відбулися чергові засідання методичних об'єднань учителів української мови та літератури та російської мови та зарубіжної літератури. Довгоочікувані зустрічі, виступи, обмін думками, новаціями, досвідом - ось лише декілька яскравих штрихів цього дня. 

Засоби стимулювання навчальних успіхів школярів

https://www.youtube.com/watch?v=xlt4V8rEDqs       

Тиждень української мови, літератури та зарубіжної літератури у ОЗНВК "Чаплинська школа-гімназія"

Щорічно у нашій школі-гімназії у березні проводиться Тиждень української мови, української та зарубіжної літератур. Ось і цього року оголошення, яке висіло у фойє, сповістило, що з 19 до 23  березня проходить цей незвичайний тиждень.  Перший день, 19 березня, проходив під девізом «Краса по-українськи». Цього дня усі дівчатка з 2 по 11 клас прийшли заплетеними. Кожну косу прикрашала стрічка. Багато хто з дівчаток одягнув віночок. У цей день школа яскравіла вишитими сорочками. А на одній із перерв школярі влаштували дефіле представників від кожного класу, де продемонстрували не лише національні костюми, а й стилізований під них сучасний одяг.

Більше статтей...

Пошук по сайту

Авторизація