joomla

Початкова освіта

Типові програми на 2018-2019

Типова освітня програма закладів загальної середньої освіти І ступеня (початкова освіта) розроблена на виконання Закону України «Про освіту» та постанови Кабінету Міністрів України від 20 квітня 2011 року № 462 «Про затвердження Державного стандарту початкової загальної освіти».

                               Завантажити

Новий державний стандарт початкової освіти

          Державний стандарт визначає вимоги до обов'язкових результатів навчання та компетентностей здобувачів освіти, загальний обсяг їх навчального навантаження у базовому навчальному плані початкової освіти та форму державної атестації.


Завантажити

Визначили дати курсів з підвищення кваліфікації для вчителів НУШ

altМіністерство освіти і науки визначило дати проходження курсів з підвищення кваліфікації вчителями Нової української школи, які візьмуть перші класи у 2018 році.

Про це йдеться у наказі МОН №34 від 15 січня, опублікованому на сайті Інституту модернізації змісту освіти.

Стала відома дата старту онлайн-курсу для вчителів НУШ

Обов’язковий дистанційний курс для вчителів Нової української школи, які візьмуть перші класи у 2018 році, розпочнеться 1 лютого.

     Про це повідомили на сайті студії онлайн-освіти EdEraНавчальні матеріали публікуватимуться поступово з 1 лютого і будуть доступними цілодобово. Проходити курс (навчатися) можна у зручний для вас час та у зручному для вас місці з будь-якого пристрою (телефон, планшет, ноутбук, стаціонарний комп’ютер). Це означає, що немає необхідності розпочинати навчання одразу в день публікації матеріалів“,  пояснили в EdEra.

ОБОВ’ЯЗКОВИЙ КУРС ДЛЯ ВЧИТЕЛІВ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ: ПИТАННЯ І ВІДПОВІДІ

Ілля ФІЛІПОВ, керівник проекту Ed-Era: “На Ed-Era стартував онлайн-курс для вчителів початкової школи. Безпрецедентний проект, адже вперше онлайн-курс є обов’язковим для проходження в рамках підвищення кваліфікації вчителів, які будуть набирати 1-і класи у 2018 році. Це беззаперечне визнання онлайн-освіти на державному рівні і можливість по-справжньому дати вчителям сучасні методики та інструменти викладання».

Якою є структура курсу?

Курс складається з шести модулів:

Перший модуль: загальний огляд

Другий модуль: організація класу

Третій модуль: інтегроване навчання

Четвертий модуль: методика викладання у першому класі

П’ятий модуль: нейропсихологія

Шостий модуль: інклюзивна освіта

Більше статтей...

Пошук по сайту

Авторизація