joomla

Початкова освіта

Новий державний стандарт початкової освіти

          Державний стандарт визначає вимоги до обов'язкових результатів навчання та компетентностей здобувачів освіти, загальний обсяг їх навчального навантаження у базовому навчальному плані початкової освіти та форму державної атестації.


Завантажити

Визначили дати курсів з підвищення кваліфікації для вчителів НУШ

altМіністерство освіти і науки визначило дати проходження курсів з підвищення кваліфікації вчителями Нової української школи, які візьмуть перші класи у 2018 році.

Про це йдеться у наказі МОН №34 від 15 січня, опублікованому на сайті Інституту модернізації змісту освіти.

Стала відома дата старту онлайн-курсу для вчителів НУШ

Обов’язковий дистанційний курс для вчителів Нової української школи, які візьмуть перші класи у 2018 році, розпочнеться 1 лютого.

     Про це повідомили на сайті студії онлайн-освіти EdEraНавчальні матеріали публікуватимуться поступово з 1 лютого і будуть доступними цілодобово. Проходити курс (навчатися) можна у зручний для вас час та у зручному для вас місці з будь-якого пристрою (телефон, планшет, ноутбук, стаціонарний комп’ютер). Це означає, що немає необхідності розпочинати навчання одразу в день публікації матеріалів“,  пояснили в EdEra.

ОБОВ’ЯЗКОВИЙ КУРС ДЛЯ ВЧИТЕЛІВ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ: ПИТАННЯ І ВІДПОВІДІ

Ілля ФІЛІПОВ, керівник проекту Ed-Era: “На Ed-Era стартував онлайн-курс для вчителів початкової школи. Безпрецедентний проект, адже вперше онлайн-курс є обов’язковим для проходження в рамках підвищення кваліфікації вчителів, які будуть набирати 1-і класи у 2018 році. Це беззаперечне визнання онлайн-освіти на державному рівні і можливість по-справжньому дати вчителям сучасні методики та інструменти викладання».

Якою є структура курсу?

Курс складається з шести модулів:

Перший модуль: загальний огляд

Другий модуль: організація класу

Третій модуль: інтегроване навчання

Четвертий модуль: методика викладання у першому класі

П’ятий модуль: нейропсихологія

Шостий модуль: інклюзивна освіта

План роботи МО вчителів початкових класів на 2017-2018 н.р.

План роботи МО вчителів початкових класів у 2017-2018 н.р.

Більше статтей...

пошук по сайту

Webchaposvita.org.ua

Авторизація