joomla

Іноземні мови

Тиждень іноземних мов в ОЗ Чаплинська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів

     Згідно з планом виховної роботи з 12.02. по 16.02.2018 р. у школі проводився тиждень іноземних мов.

У понеділок 12.02. до початку занять школа була прикрашена, звучали пісні англійською мовою. У холі школи експонувалася виставка матеріалів, присвячених Об’єднаному Королівству Великобританії та Північної Ірландії: географічне положення, державний устрій, символи, традиції, освіта. Вчителі англійської мови випустили газету «Тічер», яку присвятили темі кохання. Двері кожного кабінету були прикрашені святковою листівкою із зображенням серця та побажаннями англійською мовою.

Тиждень іноземних мов у ОЗНВК «Чаплинська школа-гімназія»

    Доброю традицією в нашій школі є проведення Тижня іноземних мов. На виконання наказу директора школи від 15.02.2018 року № 29 з метою розширення і поглиблення лінгвістичних знань здобувачів освіти, формування їхньої комунікативної компетентності, уміння логічно викладати думки, заохочення учнів до роботи над собою, виховування інтересу до вивчення іноземних мов,розвитку творчої активності учнів у період із 19 по 23 лютого 2018 року був проведений Тиждень іноземних мов під гаслом «Вивчення іноземних мов збагачує тебе». Дітям були запропоновані різноманітні заходи конкурсного, ігрового, творчого характеру з елементами країнознавства. Протягом тижня були музичні перерви «Караоке англійською та німецькою», під час яких учні різного віку підспівували знайомим пісням.

Навчально-практичний семінар учителів іноземних мов

 

13 лютого, незважаючи на холоди, ОЗ Чаплинська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів чекав гостей, які були запрошені взяти участь у навчально-практичному семінарі вчителів іноземних мов.

Учні 8 класів Процко В. та  Вишневська А. вітали гостей англійською мовою у холі.

Вчителі іноземних мов закладів освіти Чаплинської селищної ради прийняли участь у теоретичній частині семінару, яку підготували і провели Шевченко О.І. та Яшна О.В.; відвідали урок англійської мови у 6-А класі за темою «Захоплення» (вчитель: Козачок О.С.). Потім гостей запросили Біла О.С., Оліяр О.Г. на відкрите засідання клубу «Глобус», на якому учні та педагоги спілкувалися у скайпі з австралійцями, вивчали Канаду, співали пісень, смакували тортом у вигляді глобусу.

alt

       download ukr                    

  download ukr   

 

                        download ukr

 

 

download ukr

Funny winter

altКонспект уроку

з англійської мови

на тему:

«Funny winter»

download ukr

THE MOST USEFUL PROVERBS AND EXPRESSIONS IN ENGLISH

   Прислів'я

Більше статтей...

пошук по сайту

Webchaposvita.org.ua

Авторизація