joomla

Фізкультура і спорт

Спортивні події у 2016-2017 н.р.

Спортивні події з вересня по грудень 2016 року

в системі закладів освіти Чаплинського району

     photo 1482226933Традиційно кожен навчальний рік починається насищеними спортивно-масовими заходами. Не став винятком і цей рік. Вже третій рік в районі діє Ліга школярів з різних видів спорту. За Календарем, який затверджено Радою Ліги школярів за погодженням з відділом освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації, КУ «Чаплинський районний методичний кабінет» в першому семестрі 2016-2017 навчального року організовано та проведено відповідні спортивні змагання, а саме; з легкоатлетичного багатоборства «Олімпійські надії», з міні-футболу «Чесна гра», з волейболу «Кубок святого Миколая». Через складні погодні умови змагання з військово-прикладного багатоборства серед учнів допризовного віку було відмінено та перенесено. Слід відмітити відмінну підготовку учнів шкіл в окремих видах спорту, де вони посіли високі місця, ставши переможцями або призерами змагань. З легкоатлетичного багатоборства «Олімпійські надії» на увагу заслуговують збірні команди НВК «Чаплинська школа-гімназія», які мають 4 переможці та 4 призерів змагань, Скадовської ЗОШ 2 переможці та 3 призера, НВК Асканія-Нова-гімназія 1 переможець та 3 призера. Серед команд з міні-футболу «Чесна гра» на увагу заслуговує підготовка юних футболістів Хрестівської ЗОШ, якіphoto 1482227025 вибороли почесне перше місце, на другому команда Скадовської ЗОШ, третіми стали вихованці НВК Асканія-Нова-гімназія. Серед волейбольних команд слід привітати учнів Хрестівської ЗОШ, які в напруженній боротьбі вибороли перше місце та стали володарями кубка «Святого Миколая», друге почесне місце за командою Григорівської ЗОШ, на третьому збірна команда НВК «Чаплинська школа-гімназія», яка в напруженій боротьбі здолала досить перспективну команду Хлібодарівської ЗОШ. Всіх переможців та призерів змагань, як в командному, так і в особистому заліку нагороджено та відзначено кубками, грамотами та дипломами відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації. Попереду останній вид змагань у першому півріччі цього навчального року який відбудеться 24 грудня 2016 року на базі Новоноталівської ЗОШ І-ІІ ступеня, це «Кубок Нового року» з міні-футболу серед юнаків 2003-2004 року народження. Тож, шановні юні футболісти до нових стартів та яскравих перемог! Тренуйтеся та перемагайте!

  

Методист з питань фізичної культури та спорту

КУ «Чаплинський районний методичний кабінет»                                      Ю. Івчук

Методичні рекомендації щодо організації проведення занять з учнями, які за станом здоров’я віднесені до спеціальних медичних груп

Методичні рекомендації щодо організації проведення занять з учнями, які за станом здоров’я  віднесені до спеціальних медичних груп в 2011-2012 н.р.

Відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України, Міністерства освіти і науки України «Про забезпечення медико-педагогічного контролю за фізичним вихованням учнів загальноосвітніх навчальних закладів від 20.07. 2009 р. за № 518/674 та згідно з інструкцією про розподіл учнів на групи для занять на уроках фізичної культури медичне обстеження учнів у загальноосвітніх навчальних закладах (ЗНЗ) проводиться в установленому законодавством порядку. На підставі довідки про стан здоров'я медичний працівник ЗНЗ здійснює розподіл учнів на групи для занять фізичною культурою. Учні, які не пройшли медичного обстеження до навантажень на уроках фізичної культури не допускаються. Директор ЗНЗ після розподілу учнів на групи видає відповідний наказ та оприлюднює списки учнів, віднесених у поточному навчальному році до спеціальної медичної групи, із зазначенням класу та діагнозу. У подальшому адміністрація ЗНЗ разом із медичним працівником, учителями фізичної культури постійно забезпечує медико-педагогічний контроль за фізичним вихованням учнів протягом навчального року.

download ukrРозтягуйтесь на здоров’я

Розтягуйтесь на здоров'я.

(методичні рекомендації)

roztyajkaУ наші дні вже мільйони людей усвідомили переваги інтенсивного руху . Куди ні глянь, усі навколо бігають, ковзаються , грають у теніс або плавають. Чого вони домагаються ? Відкіля раптом такий раптовий інтерес до підтримки спортивної форми?

Результати багатьох наукових досліджень останнього часу доводять, що активні люди живуть більш повним життям. Їх відрізняють витривалість, несприйнятливість до хвороб і підтягнутість.

Медичні дослідження показали, що занадто часто поганий стан здоров'я прямо зв'язане з недоліком рухової активності. Розуміння цього факту в сполученні з бажанням розширити свої пізнання в області турботи про здоров'я змушують людей цілком змінювати спосіб життя. Сьогоднішня повальна пристрасть до руху - це не масовий психоз. Ми нарешті усвідомили собі, що єдиним способом запобігання хвороб, викликаних гіподинамією, є посилення активності - не на місяць або рік, а на все життя, що залишилося.

Результати багатьох наукових досліджень останього часу доводять, що активні люди живуть більш повним життям, їх відрізняють витривалість, несприятливість до хвороб і підтягнутість.

Ви запитаєте, яке відношення до цього має розтягування? Цей вид фізичного навантаження є найважливішою ланкою, що звязує пасивний й активний стан вашого тіла.

 


download ukr

пошук по сайту

Webchaposvita.org.ua

Авторизація