joomla

Фізика-Інформатика

Перспективний педагогічний досвід Цеацури О.О

download ukr


Перспективний педагогічний досвід Денисенко В.В

download ukr


Організація майстер-класів для вчителів початкової школи, що будуть викладати курс «Сходинки до інформатики» в 2 класі

Відповідно до нового Державного стандарту початкової загальної освіти в молодшій школі вводиться викладання курсу «Сходинки до інформатики» вивчення якого починається з нового 2013/2014 навчального року.

   Викладати даний курс має право як учитель інформатики так і вчитель початкових класів.

   Учитель початкових класів може провести будь-який урок у своєму класі, якщо він володіє змістом і методикою навчання. Однак це при тій умові,що він повинен цього хотіти сам, оскільки навіть перехід на новий буквар, підручник з української мови чи математики викликає в учителя початкових класів природну додаткову напругу моральних, інтелектуальних та фізичних сил. Це при тому, що якщо підходи і змінюються, то не кардинально і всіма основними методами учитель володіє досконально.

Особливості викладання теми «Алгоритмізація і програмування»

   25 квітня 2013 року на базі Григорівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів згідно плану роботи методичного об'єднання вчителів інформатики відбувся виїзний семінар із теми «Особливості викладання теми «Алгоритмізація і програмування».

   Семінар був поділений на дві логічні складові частини: у першій розглядалися «Особливості викладання теми «Алгоритмізація і програмування», у другій – безпосереднє застосування знань із даної теми при розв'язуванні олімпіадних задач. Проводив семінар учитель інформатики Григорівської ЗОШ, спеціаліст першої категорії Кищик А.О.

Більше статтей...

пошук по сайту

Webchaposvita.org.ua

Авторизація