bibЧитання – це найважливіший інструмент навчання та джерело багатого духовного життя.


joomla

Бібліотека РМК

Стартує ІІ обласний фестиваль "Поетичний камертон Л. Костенко: патріотичні лейтмотиви"

постер 222 лютого на Херсонщині настає і триватиме упродовж місяця справжнє свято високої поезії, освяченої безмежною любов’ю до України – стартує ІІ обласний фестиваль «Поетичний камертон Ліни Костенко: патріотичні лейтмотиви».

Другий рік поспіль обдаровані мистецьким хистом і майстерністю художнього слова херсонці мають чудову нагоду позмагатись у майстерності декламації творів Ліни Василівни, виконання пісень і романсів, створених на її слова, власного авторського прочитання творів найвідомішого українського поета сучасності – у віршах за мотивами Ліни Костенко і в ілюстраціях до її творів.

Конкурс на звання найкращого читача 2015 року "Велика книга читацьких рекордів Херсонщини"

Наказ управління культури Херсонської ОДА, управління освіти і науки  Херсонської  ОДА   від   04   лютого   2015   року   №7/36 "Про організацію та проведення обласного конкурсу на звання найкращого читача 2015 року "Велика книга читацьких рекордів Херсонщини"
Наказа відділу освіти, молоді та спорту Чаплинської РДА від 10 лютого 2015 року №45 "Про організацію та проведення районного конкурсу на звання найкращого читача 2015 року"

Положення

про проведення обласного конкурсу на звання найкращого читача 2015 року «Велика книга читацьких рекордів Херсонщини»

У М О В И

 проведення обласного міжвідомчого конкурсу на звання найкращого читача 2015 року «Велика книга читацьких рекордів Херсонщини»Замовлення підручників для 4-х та 7-х класів на 2015-2016 навчальний рік

Про затвердження інструктивно-методичних матеріалів для загальноосвітніх навчальних закладів

 

 

 

 

 

 

Про затвердження Положення про конкурсний вібдбір оригінал-макетів підручників для учнів 4 та 7 класів загальноосвітніх навчальних закладів

 

 

 

 

 

 

Про проваедення конкурсного відбору оригінал-макетів підручників для учнів 4 та 7 класів загальноосвітніх навчальних закладів

 

 

 

Звітний районний марафон читців «Звучи над нашим рідним краєм безсмертне слово Кобзаря!»

З метою відзначення 200-річного ювілею видатного сина українського народу Т.Г. Шевченка, популяризації спадщини Великого Кобзаря 21 листопада проведено звіт-огляд районного марафону читців.

У конкурсі брали участь учні-переможці шкільного марафону.

З вітальним словом до учасників марафону звернулася Бартощак Наталя Василівна, учитель української мови та літератури НВК «Чаплинська школа-гімназія», яка побажала учням яскравих перемог та подальших творчих успіхів.

Учасники заключного районного марафону читців виразили всю свою любов і повагу до Великого Кобзаря, його невмирущої сили творчості, вкотре розкривали глибину його пророчих слів про майбутнє оновлене життя «в сім'ї вольній новій...», показали певний зв'язок життя і боротьби поета за щастя свого народу з життям і боротьбою його нащадків.

Журі конкурсу дуже критично і справедливо підійшло до оцінки кожного учасника марафону, враховувалися такі критерії: акторська майстерність, виразність, сценічна культура, оригінальність, творчий підхід у доборі репертуару.

Після обговорення та підбиття підсумків журі визнало кращого читця марафону - Янковську Марію-Антуанетту, ученицю 4 класу НВК «Чаплинська школа-гімназія» та рекомендувало її на обласний звіт-огляд.

Більше статтей...

пошук по сайту

Webchaposvita.org.ua

 Календар

пам'ятних дат

 

 

 

Авторизація