joomla

Дошкільна освіта

Лютневі новини з Чаплинського ДНЗ № 3 «Струмочок»

imgonline-com-ua-Resize-LNgtXumBdena«До джерел народних»

       
Народознавство –це наука про націю, людину в її зв'язках із природою, мовою , історією, побутом, обрядами та звичаями , усною народною творчістю . Це важливий і могутній чинник навчання і виховання особистості, оздоровлення суспільства. А щоб навчити – треба знати.

«Моя сім’я – дружна, талановита!

       imgonline-com-ua-Resize-qcz7hVOHHjXУ Чаплинському дошкільному навчальному закладі №1 «Вишенька» пройшов вечір відпочинку для батьків «Моя сім'я - дружна, талановита». У конкурсній програмі взяло участь п'ять сімей. Підтримати учасників конкурсу прийшли й інші сім'ї. Конкурсанти випускали газети про свою родину, готували презентації, демонстрували свої захоплення, змагалися в різноманітних конкурсах. На вечорі лунали пісні, жарти, веселий сміх. Були й переможці, інші – просто учасники, але ніхто не переймався цими нюансами, адже усім випала нагода поспілкуватися, відпочити, набратись позитиву у колі дружньої, великої родини батьків – однодумців.imgonline-com-ua-Resize-DHzFK0GIRc4v

Вихователь-методист  Чаплинського ДНЗ №1 Л.І.Коренюк

Проведено атестаційну експертизу Чаплинського дошкільного навчального закладу № 1 «Вишенька»

З метою забезпечення реалізації єдиної державної політики у сфері освіти відповідно до законів України «Про освіту», «Про дошкільну освіту», «Порядку державної атестації загальноосвітніх, дошкільних та позашкільних навчальних закладів», затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 30.01.2015 № 67, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 14.02.2015 за № 173/26618, інших нормативних актів у галузі освіти, відповідно до наказу відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації від 31 жовтня 2016 року № 242 було проведено атестаційну експертизу Чаплинського дошкільного навчального закладу № 1 «Вишенька».

Проведено атестаційну експертизу Чаплинського дошкільного навчального закладу №3 «Струмочок»

З метою забезпечення реалізації єдиної державної політики у сфері освіти відповідно до законів України «Про освіту», «Про дошкільну освіту», «Порядку державної атестації загальноосвітніх, дошкільних та позашкільних навчальних закладів», затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 30.01.2015 № 67, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 14.02.2015 за № 173/26618, інших нормативних актів у галузі освіти, відповідно до наказу відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації від 13 жовтня 2016 року № 223 було проведено атестаційну експертизу Чаплинського дошкільного навчального закладу № 3 «Струмочок».

Проведено атестаційну експертизу Павлівського дошкільного навчального закладу

З метою забезпечення реалізації єдиної державної політики у сфері освіти відповідно до законів України «Про освіту», «Про дошкільну освіту», «Порядку державної атестації загальноосвітніх, дошкільних та позашкільних навчальних закладів», затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 30.01.2015 № 67, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 14.02.2015 за № 173/26618, інших нормативних актів у галузі освіти, відповідно до наказу відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації від 03 жовтня 2016 року № 203 було проведено атестаційну експертизу комунального Павлівського дошкільного навчального закладу «Малятко» Чаплинського району Херсонської області.

Більше статтей...

пошук по сайту

Webchaposvita.org.ua

Авторизація