joomla

Увага: ЗНО - 2019!

download ukr   У 2019 році для вступу до закладів вищої освіти абітурієнти подають сертифікати зовнішнього незалежного оцінювання 2017, 2018 та 2019 років. З англійської, іспанської, німецької та французької мов прийматимуть результати 2018 та 2019 років.

   Щоб успішно зареєструватися для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні необхідно на офіційному сайті Українського центру оцінювання якості освіти створити та оформити реєстраційну картку за допомогою спеціального сервісу «Зареєструватися». Після оформлення реєстраційної картки необхідно сформувати комплект реєстраційних документів та подати його до закладу освіти, у якому навчаються ( для осіб, які складатимуть ДПА у формі ЗНО), інші категорії осіб надсилають ( рекомендованим листом) на адресу регіонального центру, вказану в контрольно-інформаційному листі.  Особа, яка успішно пройшла реєстрацію, отримає від регіонального центру сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання, інформаційний бюлетень і реєстраційне повідомлення учасника ЗНО. Ці документи будуть надіслані особам, які проходять державну підсумкову атестацію у формі зовнішнього незалежного оцінювання за адресою навчального закладу, в якому вони навчаються, іншим категоріям – за адресою, вказаною під час реєстрації.
    Особи, які потребують створення особливих (спеціальних) умов для проходження тестування, повинні отримати медичний висновок (форма 086-3/о) та під час формування реєстраційної картки зазначити його номер і дату видачі.
  Кожен учасник зовнішнього оцінювання має право скласти тести щонайбільше з чотирьох навчальних предметів з переліку:


• української мови і літератури
• історії України
• математики
• біології
• географії
• фізики

• хімії
• англійської мови
• іспанської мови
• німецької мови
• французької мови
Для випускників закладів загальної середньої освіти 2019 року результати зовнішнього незалежного оцінювання з трьох предметів будуть зараховані як оцінки за державну підсумкову атестацію за шкалою 1–12 балів. Першим обов’язковим предметом ДПА є українська мова і література (частина з української мови). Другим – за вибором випускника: математика або історія України (період ХХ – початок ХХІ століття). Третій предмет випускники обирають самостійно із запропонованого вище переліку.
Також 2019 року державну підсумкову атестацію з української мови і літератури, математики або історії України у формі зовнішнього незалежного оцінювання проходитимуть учні (слухачі, студенти) закладів професійної (професійно-технічної), вищої освіти, які 2019 року здобудуть повну загальну середню освіту.
Реєстрація осіб для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні триватиме з 5 лютого до 25 березня 2019 року. Керівники закладів освіти зможуть зареєструвати учнів (слухачів, студентів) для проходження ДПА у формі ЗНО до 18 березня 2019 року.
За більш детальною інформацією можна звернутися до відділу освіти, молоді та спорту Чаплинської селищної ради, за адресою: смт. Чаплинка, вул. Паркова, 38, або за телефоном 21888.
З повагою, координатор з питань

Пошук по сайту

Авторизація