joomla

Методичний центр

КОЛЕКТИВ МЕТОДИЧНОГО ЦЕНТРУ

 

Фаустова Віта Георгіївна -faustova

завідувач методичного центру відділу освіти, молоді та спорту Чаплинської селищної ради.

Здійснює загальне керівництво методичною роботою з педагогічними кадрами закладів освіти Чаплинської селищної ради, забезпечення перспективного та поточного планування роботи методичного центру, організацію роботи методичної ради.

Визначає мету та головні напрямки методичної роботи з учителями іноземних мов, історії та правознавства, етики, російської мови та зарубіжної літератури, української мови та літератури.

 

zbritskyЗбризький Сергій Іванович -

методист природничо-математичного циклу методичного центру відділу освіти, молоді та спорту Чаплинської селищної ради.

Визначає мету та головні напрямки методичної роботи з учителями, фізики, інформатики географії, хімії, біології, екології та економіки, координує роботу з обдарованими дітьми, скеровує роботу з питань охорони праці, безпеки життєдіяльності та цивільного захисту в закладах освіти Чаплинської селищної ради.


Наташа в рамке

Іванів Наталя Олексіївна - 

координатор з питань зовнішнього незалежного оцінювання, 

завідувач Чаплинської психолого-медико-педагогічної консультації. 

Діяльність консультації спрямована на: виявлення, психолого-педагогічне вивчення, оцінку труднощів та потенційних можливостей розвитку дітей віком до 18 років, які потребують корекції фізичного та (або) розумового розвитку (дітей-інвалідів); консультування батьків, педагогічних працівників щодо особливостей дітей з освітніми потребами; облік, систематизація та аналіз даних про кількість дітей.


 

Філоненко Галина Іванівна - 

методист з виховної роботи методичного центру відділу освіти, молоді та спорту Чаплинської селищної ради.

 

Визначає мету та головні напрямки виховної роботи в закладах загальної середньої освіти, координує діяльність методичних об'єднань класних керівників, педагогів-організаторів та заступників з виховної роботи, розробляє необхідну документацію з організації та проведення конкурсів та оглядів, методичні рекомендації з організації виховної роботи. 

 

 

 

 

 


  

Пошук по сайту

Авторизація