joomla

Методичний центр

КОЛЕКТИВ МЕТОДИЧНОГО ЦЕНТРУ 

Фаустова Віта Георгіївна -faustova

завідувач методичного центру відділу освіти, молоді та спорту Чаплинської селищної ради.

Здійснює загальне керівництво методичною роботою з педагогічними кадрами закладів освіти Чаплинської селищної ради, забезпечення перспективного та поточного планування роботи методичного центру, організацію роботи методичної ради.

Визначає мету та головні напрямки методичної роботи з учителями іноземних мов, історії та правознавства, російської мови та зарубіжної літератури, української мови та літератури.

 

zbritskyЗбризький Сергій Іванович -

методист природничо-математичного циклу методичного центру відділу освіти, молоді та спорту Чаплинської селищної ради.

Визначає  мету  та  головні  напрямки      методичної   роботи  з          учителями  інформатики, географії, хімії, біології, екології та економіки, фізики, координує роботу з обдарованими дітьми, скеровує роботу з питань охорони праці, безпеки життєдіяльності та цивільного захисту в закладах освіти Чаплинської селищної ради.


Наташа в рамке

Іванів Наталя Олексіївна - 

координатор з питань зовнішнього незалежного оцінювання, методист з інклюзивної освіти методичного центру відділу освіти, молоді та спорту Чаплинської селищної ради.

Відповідає за організацію та впровадження інклюзивної освіти, методичний супровід  учителів початкових класів, проводить роботу щодо організації та проведення зовнішнього незалежного оцінювання.


Філоненко Галина Іванівна - 

методист з виховної роботи методичного центру відділу освіти, молоді та спорту Чаплинської селищної ради.

Визначає мету та головні напрямки виховної роботи в закладах освіти, координує діяльність методичних об'єднань класних керівників, педагогів-організаторів та заступників з виховної роботи, розробляє необхідну документацію з організації та проведення конкурсів та оглядів, методичні рекомендації з організації виховної роботи. 

 

 

 

 

 


  

Пошук по сайту

Авторизація