joomla

Подарунок кращим учням громади

alt У такі гарні, погожі, теплі дні бабиного літа кращим учням закладів загальної середньої освіти Чаплинської селищної ради - гордості  громади -  пощастило побувати у славному місті Одеса. Ця поїздка стала можливою завдяки "Програмі національно-патріотичного виховання", яка фінансується Чаплинською селищною радою.

  Своїми враженнями від подорожі поділилися учні Опорного закладу Чаплинська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів. 

"Поїздка була чудова. Приморське місто радувало туристів погодою і враженнями.

   Дорога до Одеси дала можливість неформального спілкування. Ровесники здружилися ще більше. Дехто відкрився для однолітків невідомими до цього захопленнями, рисами характеру.

   Ми відвідали визначні місця цього легендарного міста. Гуляли Дерибасівською та Приморським бульваром, фотографувалися на самій маленькій площі у світі - площі О.Бендера. Любувалися Пасажем та одеськими фонтанами. Здивував Музей цікавої науки. Усе хотілося спробувати, відчути, поекспериментувати.

alt

 Цікавим і незвичним виявився і Музей контрабанди, хоча до того часу усі дуже втомилися, але це не завадило із захватом слухати екскурсовода. Але найцікавішою була екскурсія в одеські катакомби, які розташовані під самим містом та передмістями. Це - грандіозна система підземних каменоломень, частково пов'язаних між собою у вигляді масштабного і дивного лабіринту. Легендарну популярність і всесвітню славу катакомби Одеси набули завдяки абсолютно фантастичним розмірам – їх загальна протяжність оцінюється в 2500 кілометрів, що залишає далеко позаду катакомби таких світових міст, як Париж (500 км) і Рим (300 км). Унікальність екскурсії - у повному відриві від сучасної цивілізації, у реальних відчуттях перебування під землею, у спогляданні фантастичного лабіринту і старовинних каменоломень. У ході екскурсії присутні побачили вражаючі завали, картини, криниці, партизанські стоянки, затоплені галереї та печери. Ми були вражені побаченим.

   Але яка ж Одеса без моря? Усі з величезним задоволенням спустилися до моря, бо вода та погода були чудові! Море вабило, кликало, манило… Ми зустрічали світанок. Схід сонця над неозорим морем... Це - незабутньо!

       Перераховувати всі принади цього незвичайного міста можна до безкінечності. Без перебільшення, колоритне українське місто саме по собі вже є пам'яткою". Хочеться повертатися сюди ще і ще. Спасибі тобі, місто-герой, за ці враження, за ці емоції! І спасибі тим, завдяки кому стала можливою для дітей ця подорож. А це: Чаплинська селищна рада та відділ освіти, молоді та спорту. З нетерпінням чекатимемо нових мандрівок.

 

 

 

Пошук по сайту

Авторизація