joomla

Військово–патріотичне виховання – один із пріоритетних напрямів у вихованні громадянина–патріота

Відповідно до Концепції національно-патріотичного виховання дітей та молоді складовою частиною патріотичного виховання, а в часи воєнної загрози – пріоритетною, є військово-патріотичне виховання, зорієнтоване на формування у зростаючої особистості готовності до захисту Вітчизни, розвиток бажання здобувати військові професії, проходити службу у Збройних Силах України як особливому виді державної служби.

Його зміст визначається національними інтересами України і покликаний забезпечити активну участь громадян у збереженні її безпеки від зовнішньої загрози. Робота з військово-патріотичного виховання учнівської молоді має проводитися комплексно, в єдності всіх його складників спільними зусиллями органів державного управління, а також освітніх закладів, сім'ї, громадських організацій та об’єднань, Збройних Сил України, інших силових структур.

Системна організація військо-патріотичного виховання молоді має бути спрямована на підготовку її до оволодіння військовими професіями, формування психологічної та фізичної готовності до служби в Збройних Силах, задоволення потреби підростаючого покоління у постійному вдосконаленні своєї підготовки до захисту Вітчизни.

Метою патріотичного виховання в наш час повинно стати - підвищення престижу військової служби, а звідси – культивування ставлення до солдата як до захисника вітчизни, героя.

Виховувати в дитині патріота – це означає навчати її жити заради Вітчизни, захищати рідну землю.

18 травня 2018 року на території Чаплинської селищної ради відбулися навчально-польові збори для юнаків 11 класу. У зборах взяли участь п’ять закладів загальної середньої освіти Чаплинської селищної ради: ОЗНВК «Чаплинська школа – гімназія», ОЗ Чаплинська спеціалізована школа, Першокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів, Балтазарівська ЗОШ І-ІІІ ступенів, Скадовська ЗОШ І-ІІІ ступенів( всього 27 учнів).

Зі словами привітання до присутніх звернулися голова районної державної адміністрації Бурейко О.А та Чаплинський районний військовий комісар Андрєєв О.В.

Діти мали можливість ознайомитися з різними видами озброєння, в тому числі бойовою технікою БМП, стрілецькою зброєю, повправлятися у збиранні і розбиранні автомата та кулемета, пригадати теоретичні відомості по наданню першої невідкладної допомоги , закріпити практично вміння з тактичної підготовки, стрільби з АК-74.

Пошук по сайту

Авторизація