joomla

Педагогічні читання «Виховуємо дитину-громадянина-патріота».

      Ведучі заходу Мілейко Ірина та Попович ОлексійНайбільша цінність – діти. Від того, якими вони виростуть, залежить майбутнє нації, держави. На педагогів покладено надзвичайно відповідальну місію не тільки дати міцні знання - виховати всебічно розвинену особистість.

 

    «Ми хочемо миру» - у виконанні танцювального колективу ««School live»  Патріотизм - це якість особистості, що характеризує вищий ступінь її духовного розвитку й самосвідомості, що виражається в ціннісному ставленні до своєї Батьківщини, її історії, культури й готовності до самопожертви в ім'я інтересів Батьківщини. 

         Потрібно не лише її любити, але бути готовим стати на захист, якщо в цьому виникне потреба.

Школа повинна бути установою, що зароджує в молодомуПроцко Владислава та Процко Валерія зачитують листівку військовому поколінні почуття державності, закладає паростки гордості за Батьківщину, за вчинки предків, готує громадян і патріотів.

Нинішній час, сама ситуація вимагає цілісної, глибоко продуманої системи виховної роботи з учнями.

05 травня 2018 року в приміщенні КЗ Чаплинський «Культурно-мистецький центр» відбулися інтерактивні педагогічні читання національно-патріотичного спрямування.

Візитка рою

Педагоги розглянули ключові аспекти реалізації патріотичного виховання відповідно  до Концепції національно-патріотичного виховання:

- проведення заходів спрямованих на реалізацію патріотичного виховання в закладах системи освіти, культури, спорту;

- підтримка та сприяння волонтерським проектам, іншої громадської діяльності та самоорганізації українських громадян, спрямованої на заохочення молоді до благодійних соціальних, інтелектуальних та творчих ініціатив і проектів на благо України;

- створення умов для популяризації кращих здобутків національної культурної і духовної спадщини, героїчного минулого і сучасного українського народу, підтримки професійної й самодіяльної творчості;

- активне залучення до патріотичного виховання дітей та молоді учасників АТО, членів сімей Героїв Небесної Сотні, діячів сучасної культури, мистецтва, науки, спорту, які виявляють активну громадянську позицію;

- залучення молоді до участі у збереженні і підтримці єдності українського суспільства, у громадському русі задля миру і злагоди;

- сприяння спортивній і фізичній підготовці, спрямованій на утвердження здорового способу життя молодих громадян з урахуванням принципів національно-патріотичного виховання;

- налагодження співпраці з військовими формуваннями України як мотивація готовності до вибору військових професій;

- активізація виховної роботи з дітьми та молоддю засобами всеукраїнської дитячої військово-патріотичної гри “Сокіл” (“Джура”);

Виступ учнів Скадовської ЗОШ І-ІІІ ступенівУсі заклади освіти Чаплинської селищної ради  продемонстрували свою роботу по вихованню громадянина-патріота.

    Це - заходи, присвячені «Дню української писемності та мови»,  «Дню вишиванки», «Дню Соборності України», «Дню Героїв Небесної Сотні», «Дню збройних Сил України», «Дню  українського козацтва»; конкурс «Барви рідної землі», конкурс малюнків до «Дня миру», змагання «Козацькі забави», уроки мужності, зустрічі з бійцями АТО, робота волонтерських загонів, екскурсії рідним краєм, тощо.

 altСподобалася присутнім драматизація у виконанні педагогів ОЗ Чаплинська спеціалізована школа та майстер-клас «Похід вихідного дня» у виконанні педагогів та учнів Скадовської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

 Із захватом спостерігали глядачі за маленькими артистами ЗДО№3 «Струмочок».

           На заході були присутні  гості – представники Старший матрос Андріяш Тетяна виконує пісню «Прошу в неба»першого окремого батальйону морської піхоти, який знаходиться на ротації  на території  Чаплинської селищної ради. Зі словами привітання до присутніх звернувся розвідник-кулеметник старший матрос Вовненко Анатолій Борисович, побажавши педагогам подальших успіхів у нелегкій справі виховання підростаючого покоління. А старший матрос Андріяш Тетяна для всіх присутніх виконала пісню «Прошу в неба».

 altДіти подарували військовим обереги, виготовлені власноруч. На заході  були присутні всі педагогічні працівники закладів освіти Чаплинської селищної ради. Після педагогічних читань пройшли робочі засідання методичних об’єднань вчителів-предметників, вихователів, директорів закладів дошкільної освіти.

Пошук по сайту

Авторизація