joomla

Булінг в учнівському середовищі – актуальна проблема сьогодення

бУЛІНГ31 січня методичним центром відділу освіти, молоді та спорту Чаплинської селищної ради спільно з КУ «Центр соціальних послуг» для заступників з виховної роботи, практичних психологів та соціальних педагогів проведено навчальний семінар з елементами тренінгу «Міжособистісна взаємодія учасників освітнього процесу з профілактики шкільного насилля. Булінг у закладі освіти».

      Спеціаліст КУ «Центр соціальних послуг» ознайомила учасників з нормативною базою щодо протидії булінгу. У ході семінару розглядалися наступні питання:бУЛІНГ звр

1.«Поняття булінг та його прояви».

2.«Профілактичні заходи у закладі освіти щодо запобігання булінгу».

3.«Алгоритм діяльності шкільних практичних психологів при виникненні ситуації булінгу».

     Методистами методичного центру та фахівцями центру соціальних послуг проведено вправу з елементами тренінгу «Казка про Скріпку», практичне опрацювання історії «Булінг в дитячому середовищі» тощо.

   З метою організації роботи з питань запобігання і протидії домашньому насильству та булінгу в закладах освіти учасників семінару ознайомлено з рекомендаціями МОН України «Щодо організації роботи у закладах освіти з питань запобігання і протидії домашньому насильству та булінгу».

     Всі присутні прийняли активну участь у семінарі з елементами тренінгу і поповнили свій багаж знань цікавою і корисною інформацією, яку зможуть використати у своїй подальшій педагогічній діяльності.

Пошук по сайту

Авторизація