joomla

Вітаємо переможців конкурсів «Новорічна композиція» та «Український сувенір»

У грудні 2018 року з метою пропаганди бережливого ставлення до природи, збереження зелених насаджень хвойних дерев, розвитку творчої ініціативи та пізнавальної діяльності підростаючого покоління, формування практичних умінь та навичок з виготовлення новорічно-різдвяних композицій, сприяння розвитку флористичного мистецтва пройшли Всеукраїнські заочні конкурси «Український сувенір» та «Новорічна композиція».

Комунальним закладом «Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» підведено підсумки.

Наші переможці Всеукраїнського конкурсу «Новорічна композиція»:

Ялшинкиу номінації «Стилізована ялинка»:

І місце:

- Хома Захар, учень 5-А класу (керівник Литвиненко В.А.) ОЗНВК «Чаплінська школа-гімназія», за роботу «Вишукана пані»;

- колектив учнів 9 класу Першокостянтинівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, за роботу «Я іду уся така в «Дольче Габана»;

- Бухов В’ячеслав, учень 5-А класу (керівник Литвиненко В.А.) ОЗНВК «Чаплинська школа-гімназія», за роботу «Квітуча Таврія»;

ІІ місце:

- Добровольський Віталій, учень 5-А класу (керівник Бомблюк С.М.) ОЗНВК «Чаплинська школа-гімназія», за роботу «Мигдальна пряність»;

- вихованці гуртка «Чарівники» (керівник Дрьомова І.В.) КЗ «Чаплинський селищний будинок творчості дітей та юнацтва», за роботу «Кавова фантазія»;

у номінації «Сюжетна композиція»:Ялинки

І місце:

- Звонарьова Дар’я, учениця 5 класу (керівник Тимошенко А.Й.) Балтазарівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, за роботу «Напередодні свята»;

ІІ місце:

- Випирайло Надія та Дмитерко Софія, учениці 2-В класу ОЗНВК «Чаплинська школа-гімназія», за роботу «Мчать ялинки по селу зустрічати дітвору»;

- вихованці гуртка «Веселі майстри» (керівник Бондаренко Т.В.) КЗ «Чаплинський селищний будинок творчості та юнацтва», за роботу «Новорічний оберіг»;

- колектив учнів 11-Б класу ОЗ Чаплинська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів, за роботу «Сніговик в гості завітав».

Ялинкиу номінації «Флористична картина чи колаж»:

ІІІ місце:

- Мельник Анна, учениця 1 класу Магдалинівської філії ОЗ Чаплинська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів, за роботу «Новорічна ніч».

у номінації «Новорічний подарунок»:

І місце:

- Мироненко Поліна, учениця 9-Б класу ОЗ Чаплинська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів, за роботу «Ріг достатку»;

ІІ місце:

- вихованці гуртка «Гармонія» (керівник Маркіна Н.Г.) КЗ «Чаплинський селищний будинок творчості дітей та юнацтва», за роботу «Сніговичок»;

ІІІ місце:

- Ойдінов Озіз, учень 4 класу (керівник Ілляшенко Н.А.) Балтазарівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, за роботу «З любов’ю»;

Переможці конкурсу «Новорічна композиція»:

І вікова категорія (діти 6-14 років):

ІІ місце:

- Смірнова Дар’я, учениця 4 класу ОЗ Чаплинська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів, за роботу «Я добро Вам принесла»;

- Гілевич Кирил, учень 1 класу Балтазарівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, за роботу «Берегиня дому»;

ІІ вікова категорія (діти 12-16 років):

ІІ місце:

- Ковальова Катерина, учениця 8-А класу ОЗ Чаплинська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів, за роботу «Млин»;

- Михайлова Дар’я,  учениця 7-А класу ОЗ Чаплинська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів, за роботу «Санчата»;

- Носко Катерина, учениця 8-А класу  ОЗ Чаплинська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів, за роботу «Колодязь мрій».

ІІІ вікова категорія (старші 17 років):

І місце:

- Процко Владислава, учениця 11 класу ОЗ Чаплинська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів, за роботу «Скринька щастя».

Пошук по сайту

Авторизація