joomla

Виховна робота

Семінар з питань підготовки і проведення І етапу Всеукраїнської військово-патріотичної гри "Сокіл"

Відповідно до річного плану роботи комунального закладу «Чаплинський селищний будинок творчості дітей та юнацтва» на 2017-2018 н.р. 13 квітня 2018 року на базі закладу проведено семінарське заняття з питань підготовки і проведення І етапу Всеукраїнської військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») для відповідальних за військово-патріотичне виховання у закладах освіти та координаторів шкільних команд.

Участь у роботі семінару взяли представники всіх закладів  загальної середньої освіти Чаплинської селищної ради.

Учасники семінару обговорили питання щодо організації І етапу Гри згідно з вимогами Типових правил та умов проведення змагань і конкурсів шкільного та І етапу Всеукранської дитячо-юнацької військово-патріотично гри «Сокіл» («Джура») у 2018 році, ознайомилися з методикою проведення змагань, обговорили особливості виконання окремих вправ.

Cемінар-навчання щодо організації літнього оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2018

«Здоров’я дітей-здоров’я нації»

   Всі учасники семінару активно долучилися до обговорення вимог щодо харчування Здоров’я — це найважливіша цінність для кожної людини. Багато прислів’їв і народних мудростей сказано в його честь. І неспроста, адже здоровому все по плечу. І лише захворівши, ми починаємо цінувати хороше самопочуття, відсутність болів і нездужання, енергійність і бадьорість....

       Особливо неприємно і важко, коли хворіють діти. Будь яку хворобу легше попередити, ніж лікувати. «У здоровому тілі - здоровий дух» - говориться у прислів’ї. Здорова дитина – весела, життєрадісна, гарно навчається. Але по закінченні навчального року діти відчувають втому, тому про відновлення їх сил повинні подбати ми, дорослі.

Представники Чаплинської громади стали переможцями IV Міжнародного Конкурсу-фестивалю «Перлина Fеst

alt10 березня 2018 року у Колонній залі Київської міської державної адміністрації за сприяння Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Української асоціації районних та обласних рад», Київської міської державної адміністрації та Міністерства культури України відбувся IV Міжнародний Конкурс-фестиваль дитячо-юнацької творчості «Перлина Fеst». 

   Конкурс пройшов під гаслом «Творчість заради майбутнього!» та показав усю культурну різноманітність України, увібравши самобутність традицій, що передаються від покоління до покоління протягом нашої історії.

Фестиваль, присвячений творчості Ліни Костенко

 Байдукова Каріна, учениця Балтазарівської ЗОШ І-ІІІ ступенів переможець фестивалю в номінації «Читці» (ІІ місце) виконує вірш Ліни Костенко «Чумацький віз»     19 березня день народження Ліни Костенко -  сучасної української поетеси, чиї твори западають у душу як дорослих так і дітей.

      Стало доброю традицією у березні проводити фестиваль виконавської майстерності «Поетичний камертон Ліни Костенко: патріотичні лейтмотиви». 12 березня 2018 року в приміщенні комунального закладу Чаплинської селищної ради «Чаплинський культурно-мистецький Центр» відбувся І етап фестивалю, який  проходив у номінаціях: «Читці», «Вокалісти», «Художники», «Автори віршів». Усі заклади загальної середньої освіти Чаплинської селищної ради активно долучилися до проведення фестивалю.

 

Конкурс читців, присвячений пам’яті Т.Г.Шевченка «Світлиця Кобзаревих дум»

 Учасники щорічного конкурсу читців, присвяченого пам’яті Т.Г.Шевченка «Світлиця Кобзаревих дум»Щороку українці відзначають на своїй землі і в зарубіжжі річницю від дня народження великого сина України, геніального поета і художника Тараса Шевченка. Ми називаємо його ще апостолом правди і свободи, нескореним борцем за волю України.

«Возвеличу отих рабів німих! Я на сторожі коло їх поставлю слово», – писав Т.Г.Шевченко. І це слово, сповнене болю за рідну матір-Україну, за її долю, сповнене синівською любов’ю аж до пожертви, стало на той час і на всі часи надійним щитом нашого народу.

Більше статтей...

пошук по сайту

Webchaposvita.org.ua

Авторизація