joomla

Виховна робота

Булінг в учнівському середовищі – актуальна проблема сьогодення

бУЛІНГ31 січня методичним центром відділу освіти, молоді та спорту Чаплинської селищної ради спільно з КУ «Центр соціальних послуг» для заступників з виховної роботи, практичних психологів та соціальних педагогів проведено навчальний семінар з елементами тренінгу «Міжособистісна взаємодія учасників освітнього процесу з профілактики шкільного насилля. Булінг у закладі освіти».

Семінар з елементами тренінгу для класних керівників

alt  29 січня 2019 року методичним центром відділу освіти, молоді та спорту Чаплинської селищної ради спільно з мобільною бригадою екстреної соціально-психологічної допомоги постраждалим від насильства було проведено семінар з елементами тренінгу для класних керівників закладів освіти з теми: «Булінг в учнівському середовищі – актуальна проблема сьогодення». 

Вітаємо переможців конкурсів «Новорічна композиція» та «Український сувенір»

У грудні 2018 року з метою пропаганди бережливого ставлення до природи, збереження зелених насаджень хвойних дерев, розвитку творчої ініціативи та пізнавальної діяльності підростаючого покоління, формування практичних умінь та навичок з виготовлення новорічно-різдвяних композицій, сприяння розвитку флористичного мистецтва пройшли Всеукраїнські заочні конкурси «Український сувенір» та «Новорічна композиція».

Відкритий світ молоді

Словаччина

День Соборності України – державне свято єднання

 100-річчя Злуки22 січня 2019 року у всіх закладах загальної середньої освіти та закладах дошкільної освіти Чаплинської селищної ради пройшли заходи, присвячені 100-річчю Акту Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки.

Більше статтей...

Пошук по сайту

Авторизація