joomla

Виховна робота

Військово–патріотичне виховання – один із пріоритетних напрямів у вихованні громадянина–патріота

Відповідно до Концепції національно-патріотичного виховання дітей та молоді складовою частиною патріотичного виховання, а в часи воєнної загрози – пріоритетною, є військово-патріотичне виховання, зорієнтоване на формування у зростаючої особистості готовності до захисту Вітчизни, розвиток бажання здобувати військові професії, проходити службу у Збройних Силах України як особливому виді державної служби.

Педагогічні читання «Виховуємо дитину-громадянина-патріота».

      Ведучі заходу Мілейко Ірина та Попович ОлексійНайбільша цінність – діти. Від того, якими вони виростуть, залежить майбутнє нації, держави. На педагогів покладено надзвичайно відповідальну місію не тільки дати міцні знання - виховати всебічно розвинену особистість.

 

Дитячо–юнацька військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура»)

 03 травня 2018 року на базі КЗ «Чаплинський селищний будинок творчості дітей та юнацтва» відбувся І етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), в якій взяли участь 6 роїв закладів загальної середньої освіти Чаплинської селищної ради.

      Майбутні захисники України зібралися для того, щоб позмагатись у силі та витривалості. Кожен рій мав свій прапор та герб, що символізував той чи інший навчальний заклад.

Засідання штабу "Джура"

26 квітня 2018 року на базі КЗ «Чаплинський селищний будинок творчості дітей та юнацтва» відбулося спільне засідання штабу та головної суддівської колегії І етапу військово-патріотичної гри «Джура-2018».

Проведення всеукраїнських таборів

Міністерство молоді та спорту України спільно з управлінням освіти, науки та молоді Волинської обласної державної адміністрації у співпраці з Центром національно-патріотичного виховання дітей та молоді м. Луцька з 04 червня по 01 липня 2018 року проводитимуть у Волинській області (м. Ковель) чотири Всеукраїнських табори, спрямованих на збільшення чисельності молоді, готової до виконання обов’язку із захисту незалежності та територіальної цілісності України, "Хорунжий І","Хорунжий ІІ", "Хорунжий ІІІ", "Хорунжий ІV" (далі – табір).

Більше статтей...

Пошук по сайту

Авторизація