joomla

Виховна робота

Семінар з елементами тренінгу "Проблема сьогодення - домашнє насильство"

Фото28 листопада 2018 року методичним центром відділу освіти, молоді та спорту спільно з мобільною бригадою "Екстреної соціально-психологічної допомоги постраждалим від насильства" проведено семінар з елементами тренінгу для заступників керівників закладів освіти з теми «Проблема сьогодення – домашнє насильство».

Інтернет-фестиваль на кращу організацію виховної роботи національно-патріотичного напрямку

З метою вивчення, узагальнення та поширення досвіду роботи з організації національно-патріотичного виховання у закладах дошкільної, позашкільної та загальної середньої освіти Чаплинської селищної ради стартував Інтернет-фестиваль на кращу організацію виховної роботи національно-патріотичного напрямку. До участі у фестивалі запрошено заклади, дошкільної, позашкільної та загальної середньої освіти.

Конкурс малюнків до Дня захисника України

Безымянный 1До Дня захисника України та з метою виховання національно свідомої особистості, громадянина-патріота, виявлення й підтримки юних талантів та обдарувань, сприяння духовно-моральному, національно-патріотичному, естетичному вихованню серед здобувачів освіти ЗЗСО проведено конкурс малюнків. У конкурсі взяли участь учні двох вікових категорій: І група – учні 1-4 класів, ІІ група - учні 5-9 класів. 

Подарунок кращим учням громади

alt У такі гарні, погожі, теплі дні бабиного літа кращим учням закладів загальної середньої освіти Чаплинської селищної ради - гордості  громади -  пощастило побувати у славному місті Одеса. Ця поїздка стала можливою завдяки "Програмі національно-патріотичного виховання", яка фінансується Чаплинською селищною радою.

  Своїми враженнями від подорожі поділилися учні Опорного закладу Чаплинська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів. 

Військово–патріотичне виховання – один із пріоритетних напрямів у вихованні громадянина–патріота

Відповідно до Концепції національно-патріотичного виховання дітей та молоді складовою частиною патріотичного виховання, а в часи воєнної загрози – пріоритетною, є військово-патріотичне виховання, зорієнтоване на формування у зростаючої особистості готовності до захисту Вітчизни, розвиток бажання здобувати військові професії, проходити службу у Збройних Силах України як особливому виді державної служби.

Більше статтей...

Пошук по сайту

Авторизація