joomla

Свято надії і добра

alt3 грудня 2018 року працівники КЗ «Чаплинський селищний будинок творчості дітей та юнацтва» провели захід, приурочений до Міжнародного Дня людей з обмеженими можливостями.

Серед гостей на заході були присутні представники від відділу освіти, молоді та спорту Чаплинської селищної ради (Іванів Наталя Олексіївна) та  від соціальної служби (Шишова Наталя Вікторівна).

Перед початком заходу діти мали змогу сфотографуватися у спеціально облаштованій фотозоні.  Ведучі звернулися до присутніхalt з яскравими привітаннями, провели для дітей цікаві конкурси, веселі таночки. Керівники гуртків декоративно-прикладного мистецтва підготували майстер-класи, на яких діти створили поробки власними руками. А Наталя Шишова провела релакс–терапію  «Ембру» (малювання на воді).

Свято було наповнене яскравими емоціями та щирими дитячими посмішками. По закінченні кожна дитина отримала приємні подарунки. Сюрпризом стало вручення фоторамки з фотографіями дітей, які були  зроблені за час перебування їх на святі.

Дивлячись у ці добрі, сповнені любові дитячі очі, розумієш: все, що робить наш колектив, не дарма, і заради таких поглядів хочеться зустрічатися ще частіше. Дякуємо усім дітям, батькам, бабусям, дідусям та педагогам закладів освіти, які, незважаючи на погодні умови,  прийшли на наш захід.

 

Пошук по сайту

Авторизація