joomla

Позашкільна освіта

Свято надії і добра

alt3 грудня 2018 року працівники КЗ «Чаплинський селищний будинок творчості дітей та юнацтва» провели захід, приурочений до Міжнародного Дня людей з обмеженими можливостями.

Вдячні за небайдужість

Майбутнє держави – це діти, адже саме вони її розбудовуватимуть. Від того, якими ми їх виховаємо сьогодні, залежить, яким буде наше «завтра».

Починати формувати майбутнього громадянина слід від найпершого ступеню навчання – із закладу дошкільної освіти, бо саме дошкільна освіта є тим трампліном, з якого дитина злетить до нової української школи – цього незвіданого досі простору, що вимагає від освітян нових підходів до дітей, нової відповідальності.

Проведення туристсько-краєзнавчих змагань

Яскравого сонячного дня 20 вересня 2018 року команди з шести шкіл Чаплинської ОТГ прибули до Будинку дитячої творчості та вишикувались для урочистого відкриття туристсько-краєзнавчих змагань.

Під вправним керівництвом та турботою педагогів шкіл у дружньому колі зібралися команди закладів загальної середньої освіти селища Чаплинка, сіл Першокостянтинівка, Магдалинівка, Скадовка та Балтазарівка.

 

Екскурсія до Карпат

Як вже стало гарною традицією, для вихованців КЗ «Чаплинський селищний будинок творчості дітей та юнацтва» під час літніх канікул було організовано та проведено чергову тижневу подорож у Карпати.

Навчально-польові збори для юнаків ЗЗСО Чаплинської селищної ради

 altСкладовою частиною патріотичного виховання є військово-патріотичне виховання, орієнтоване на формування готовності до військової служби.

Військово-патріотичне виховання підростаючого покоління має базуватись на духовно-моральних цінностях нашого суспільства, охоплювати війсково-історичну підготовку; прикладну фізичну підготовку; підготовку з основ військової служби; підготовку з основ безпеки життєдіяльності.

Більше статтей...

Пошук по сайту

Авторизація