joomla

Позашкільна освіта

Проведення туристсько-краєзнавчих змагань

Яскравого сонячного дня 20 вересня 2018 року команди з шести шкіл Чаплинської ОТГ прибули до Будинку дитячої творчості та вишикувались для урочистого відкриття туристсько-краєзнавчих змагань.

Під вправним керівництвом та турботою педагогів шкіл у дружньому колі зібралися команди закладів загальної середньої освіти селища Чаплинка, сіл Першокостянтинівка, Магдалинівка. Скадовка та Балтазарівка.

 

Екскурсія до Карпат

Як вже стало гарною традицією, для вихованців КЗ «Чаплинський селищний будинок творчості дітей та юнацтва» під час літніх канікул було організовано та проведено чергову тижневу подорож у Карпати.

Навчально-польові збори для юнаків ЗЗСО Чаплинської селищної ради

 altСкладовою частиною патріотичного виховання є військово-патріотичне виховання, орієнтоване на формування готовності до військової служби.

Військово-патріотичне виховання підростаючого покоління має базуватись на духовно-моральних цінностях нашого суспільства, охоплювати війсково-історичну підготовку; прикладну фізичну підготовку; підготовку з основ військової служби; підготовку з основ безпеки життєдіяльності.

В гостях у «Мельпомени Таврії»

На запрошення Херсонського обласного центру народної творчості департаменту культури, туризму та курортів Херсонської обласної державної адміністрації хореографічний колектив «Аура» КЗ «Чаплинський селищний будинок творчості дітей та юнацтва» 17 травня 2018 року прийняв участь у святі українських талантів - танцювальному марафоні «Молодь Херсонщини – майбутнє Європи», що проходив в рамках заходів з нагоди відзначення Дня Європи та Всесвітнього Дня Вишиванки.  По закінченню заходу наші діти  мали змогу прийняти  участь в театралізованій ході від площі Свободи  до площі Героїв, де відбулося відкриття ХХ ювілейного Міжнародного фестивалю «Мельпомена Таврії».

Де зустрічаються сьогодення і минуле

Під час весняних канікул 07 березня 2018 року для вихованців гуртків комунального закладу «Чаплинський селищний будинок творчості дітей та юнацтва» було організовано і проведено екскурсію до Херсонського обласного краєзнавчого музею.

Краєзнавчий музей – це місце, де зустрічаються сьогодення і минуле. Коли проходиш по його залах, то відчуваєш, як дух минулих  часів наповнює тебе.

Група дітей під керівництвом Процун Інни Володимирівни  та Мельника Сергія Івановича відвідала музейні зали, де познайомилися з історією, дізнатися про визначні пам’ятки, звичаї і побут рідного краю, його видатних людей. Наша група ознайомилась з експозиціями музею, що входять до залів, присвячених різним періодам в життя нашого краю. Ми  оглянули знайдені на території краю стародавні знаряддя праці наших далеких предків. Тут же знаходяться залишки їх зброї, глиняні уламки посуду. Усе розмаїття старовини краю представлене у відділі історії: від скіфських золотих прикрас і давньогрецьких мармурових скульптур до козацької зброї, перших креслень Херсонської фортеці й мистецьких творів минулих століть.

 

Більше статтей...

Пошук по сайту

Авторизація