joomla

Позашкільна освіта

Засідання методичного об’єднання вихователів

11 квітня 2018 року на базі Чаплинського ЗДО №1 "Вишенька" пройшло засідання методичне об’єднання вихователів  молодших груп  Чаплинської  селищної ради, яке працює над питанням економічного виховання дошкільників. Дане засідання  було присвячене збереженню найдорожчої цінності – здоров’я.

Де зустрічаються сьогодення і минуле

Під час весняних канікул 07 березня 2018 року для вихованців гуртків комунального закладу «Чаплинський селищний будинок творчості дітей та юнацтва» було організовано і проведено екскурсію до Херсонського обласного краєзнавчого музею.

Краєзнавчий музей – це місце, де зустрічаються сьогодення і минуле. Коли проходиш по його залах, то відчуваєш, як дух минулих  часів наповнює тебе.

Група дітей під керівництвом Процун Інни Володимирівни  та Мельника Сергія Івановича відвідала музейні зали, де познайомилися з історією, дізнатися про визначні пам’ятки, звичаї і побут рідного краю, його видатних людей. Наша група ознайомилась з експозиціями музею, що входять до залів, присвячених різним періодам в життя нашого краю. Ми  оглянули знайдені на території краю стародавні знаряддя праці наших далеких предків. Тут же знаходяться залишки їх зброї, глиняні уламки посуду. Усе розмаїття старовини краю представлене у відділі історії: від скіфських золотих прикрас і давньогрецьких мармурових скульптур до козацької зброї, перших креслень Херсонської фортеці й мистецьких творів минулих століть.

 

«Світло в тонелі»

Педагоги та вихованці КЗ «Чаплинський селищний будинок творчості дітей та юнацтва» спільно з громадською організацією «Таврійський край» 23 березня 2018 року, на базі Вадимської загальноосвітньої школи Мирненської селищної ради, організували та провели зустріч поетів і письменників Херсонщини з прикордонниками відділу прикордонної служби с.Преображенка.

КРАЄЗНАВЧА КОНФЕРЕНЦІЯ

Зі словами привітання до присутніх звернувся методист методичного центру відділу освіти, молоді та спорту Чаплинської селищної ради Збризький С.І.15 березня 2018 року у КЗ «Чаплинський селищний будинок творчості дітей та юнацтва» відбулася краєзнавча конференція за підсумками роботи та участі краєзнавців закладів загальної середньої освіти Чаплинської селищної ради у краєзнавчих експедиціях 2017 року.

 

День закоханих у Будинку дитячої творчості

   І знову лютий. Але про який холод йдеться, коли обличчя усміхнені, комірці прикрашають сердечка-символи, а в поштовій скриньці ви знаходите довгоочікуване й таке коротке зізнання в коханні. Тож, 16 лютого 2018 року у комунальному закладі «Чаплинський селищний будинок творчості дітей та юнацтва» відбулося свято, присвячене саме коханню.

Більше статтей...

пошук по сайту

Webchaposvita.org.ua

Авторизація