joomla

Про підсумки оздоровлення та відпочинку дітей Чаплинської селищної ради влітку 2018 року

Літо – чудова пора для відпочинку та оздоровлення. Дітлахи із нетерпінням чекають літнього періоду. Для якісної організації повноцінного оздоровлення та відпочинку дітей 15 березня 2018 року п’ятнадцятою сесією сьомого скликання Чаплинської селищної ради було прийнято рішення № 253 «Про затвердження селищних програм на 2018 рік», яким затверджено селищну програму «Оздоровлення та відпочинку дітей влітку на  2018 рік», в якій було передбачено 923272 грн., із них: кошти бюджету Чаплинської селищної ради – 704954 грн. та 218318 грн. – позабюджетні кошти.

 

З першого дня літа для учнів закладів загальної середньої освіти Чаплинської селищної ради розпочалися канікули. Канікули – це період зміцнення здоров’я, нових знайомств та пригод, час яскравих вражень, творчості та пізнання світу. Цікаво пройшов перший місяць літа у таборах з денним перебуванням зі справжнім змістовним дозвіллям для малечі з добре підготовленою програмою виховних заходів.

Протягом 14 робочих днів червня місяця у 8 таборах з денним перебуванням на базі закладів загальної середньої освіти Чаплинської селищної ради відпочило 642 дитини: дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування – 20, дітей з особливими освітніми потребами – 8, дітей із багатодітних сімей – 82, дітей із малозабезпечених сімей – 85, дітей – чорнобильців – 9, дітей, які перебувають  на «Д» обліку – 59, талановитих та обдарованих дітей – 117, дітей працівників соціальної сфери та АПК – 230, дітей учасників бойових дій та учасників АТО – 28, дітей внутрішньо переміщених осіб – 4. Вартість  харчування 1 дитини у таборі з денним перебуванням становила 26,30 грн., що дало можливість забезпечити дітей не лише м’ясними та рибними стравами, а й соками, солодощами, фруктами.

Для дітей були організовані різні цікаві виховні заходи, спортивні змагання, змістовні та незабутні екскурсії, цікаві походи, перегляди мультфільмів, екскурсії по Чаплинці, по установам та організаціям рідного селища. Було організовано 52 екскурсії, під час яких мали змогу пізнати Таврійський край 1465 дітей, та 21 цікавий похід рідними місцями, в якому подорожували 430 дітей. Також діти Чаплинської селищної ради відвідали: заповідник у Асканії - Новій, «Зелені хутори Таврії», «Казкову діброву», дельфінарій у м. Скадовськ, музеї у м. Херсон, кінний клуб в Олешківському районі. Крім того, діти відпочили на березі Чорного та Азовського морів.

На базі ТОВ «Генічеський сільськогосподарський оздоровчий дитячий заклад імені Іллі Кулика» оздоровлено протягом 21 дня 87 дітей пільгових категорій Чаплинської селищної ради та 26 дітей із Львівської області.

14 дітей із Чаплинської селищної ради відпочивали в Івано-Франківську, група вихованців «Чаплинського селищного будинку творчості дітей та юнацтва» протягом тижня подорожували Карпатами, 8 дітей учасників АТО були оздоровлені у ПЗОВ «Крилатий» с. Красне Скадовського району ( за кошти бюджету Херсонської обласної ради), 26 дітей учасників бойових дій (учасників АТО) були оздоровлені у дитячому таборі «Ровесник» Львівської області. Діти приїхали із масою вражень та незабутніх спогадів про цікаві місця нашої рідної України.

З 01 червня – 31 серпня  2018 року у закладах дошкільної освіти Чаплинської селищної ради тривав оздоровчий період. Згідно програми «Оздоровлення та відпочинку дітей влітку на 2018 рік» із бюджету Чаплинської селищної ради було виділено додатково 65352 грн. для збільшення вартості харчування для дітей до 3 років на 2  грн., для дітей від 3 років на 3,5 грн.

Під час оздоровчого періоду у закладах дошкільної освіти проводилися різні оздоровчі заходи: загартовування дітей, перебування дітей на свіжому повітрі, спортивні змагання та різноманітні свята, інші рухливі ігри та розваги, екскурсії та піші переходи

      Хочеться подякувати голові Чаплинської селищної ради Фаустову О.Г., депутатському корпусу Чаплинської селищної ради, начальнику відділу освіти, молоді та спорту Чаплинської селищної ради Кулик О.Є., в.о. начальника комунальної установи «Фінансово-господарська група з централізованого обслуговування закладів та установ освіти Чаплинської селищної ради» Кіналю П.В., керівникам закладів дошкільної, загальної середньої та позашкільної  освіти, працівникам закладів дошкільної освіти,  начальникам та працівникам таборів з денним перебуванням за організацію та проведення літнього відпочинку та оздоровлення дітей Чаплинської селищної ради.

Пошук по сайту

Авторизація