joomla

Оздоровлення та відпочинок дітей Чаплинської селищної ради влітку 2018 року

Літо – чудова пора для відпочинку. Дітлахи із нетерпінням чекають літнього періоду. Для якісної організації повноцінного оздоровлення та відпочинку дітей 15 березня 2018 року п’ятнадцятою сесією сьомого скликання Чаплинської селищної ради було прийнято рішення № 253 «Про затвердження селищних програм на 2018 рік», яким затверджено селищну програму «Оздоровлення та відпочинку дітей влітку на 2018 рік».

 

У 8 пришкільних таборах з денним перебуванням на базі закладів загальної середньої освіти Чаплинської селищної ради відпочило 642 дитини: дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування – 20, дітей з особливими освітніми потребами – 8, дітей із багатодітних сімей – 82, дітей із малозабезпечених сімей – 85, дітей – чорнобильців – 9, дітей, які перебувають на «Д» обліку – 59, талановитих та обдарованих дітей – 117, дітей працівників соціальної сфери та АПК – 230, дітей учасників бойових дій – 28, дітей внутрішньо переміщених осіб – 4. Для дітей пільгових категорій були організовані різні виховні заходи, спортивні змагання, екскурсії, походи, перегляди мультфільмів, екскурсії по Чаплинці по установам, організаціям селища.

Також діти відвідали: заповідник у Асканії-Новій, «Зелені хутори Таврії», «Казкову діброву», музеї у м. Херсон, кінний клуб в Олешківському районі. Для дітей були організовані поїздки на Чорне та Азовське море.

На базі ТОВ «Генічеський сільськогосподарський оздоровчий дитячий заклад імені Іллі Кулика» оздоровлено 87 дітей Чаплинської селищної ради та 26 дітей пільгових категорій із Львівської області.

14 дітей із Чаплинської селищної ради відпочивали в Івано-Франківську, група вихованців «Чаплинський селищний будинок творчості дітей та юнацтва» протягом тижня подорожували Карпатами, 26 дітей учасників бойових дій (учасників АТО) направлено на відпочинок до Львівської області,

Хочеться подякувати голові Чаплинської селищної ради – Фаустову О.Г., депутатському корпусу Чаплинської селищної ради, начальнику відділу освіти, молоді та спорту Чаплинської селищної ради – Кулик О.Є., в.о начальника комунальної установи «Фінансово-господарська група з централізованого обслуговування закладів та установ освіти Чаплинської селищної ради» - Кіналю П.В., керівникам закладів загальної середньої та позашкільної освіти, начальникам та працівникам таборів з денним перебуванням за організацію та проведення літнього відпочинку та оздоровлення дітей Чаплинської селищної ради.

 

Спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту

Чаплинської селищної ради                                                  О.О.Жалобата                                              

Пошук по сайту

Авторизація