joomla

Сучасний футбольний майданчик відкрито!

Юні футболісти готові до змагань02 червня 2018 року на стадіоні «Освіта» смт. Чаплинка відбулося святкове відкриття спортивного майданчика зі штучним покриттям. Будівництво майданчику стало можливим завдяки державній програмі «Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям у регіонах України» на умовах рівного співфінансування державою та Чаплинською селищною радою на загальну вартість 1 млн 598 тис. гривень.

Цієї події усі чекали з нетерпінням. Особливо значущою вона стала для любителів міні-футболу та його прихильників. У церемонії відкриття взяли участь голова Херсонської обласної державної адміністрації, голова Херсонської обласної федерації футболу Гордєєв А.А., голова Чаплинської селищної ради Фаустов О.Г., заступник голови Херсонської обласної державної адміністрації Рищук Є.М., заступник голови Херсонської обласної ради Булюк В.В., начальник управління з питань фізичної культури та спорту Херсонської обласної державної  адміністрації Кан Ю.Б., голова Чаплинської районної державної адміністрації Бурейко О.А.

Усіх присутніх вітали вихованці танцювального колективу ОЗ Чаплинська спеціалізована школа та хореографічного колективу  «Аура» КЗ «Чаплинський селищний будинок творчості, дітей та юнацтва»Гості заходу подякували  усім, причетним до даної події, та зауважили, що відкриття даної споруди – довгоочікуване свято для всієї громади і відтепер заняття, що проходитимуть тут, принесуть задоволення, а спортивне життя громади  буде більш різноманітним, після чого було перерізано символічну стрічку та подаровано комплект футбольних м’ячів для здобувачів освіти Чаплинської селищної ради.

       Завершився захід «Веселими стартами» для учнів 2-3 класів та футбольним турніром.

https://c.radikal.ru/c40/1806/a1/9230b2629da2.jpg

Пошук по сайту

Авторизація