joomla

ДОБРІ ТРАДИЦІЇ ЧАПЛИНСЬКОЇ ГРОМАДИ - Сторінка 2

Головна статті
ДОБРІ ТРАДИЦІЇ ЧАПЛИНСЬКОЇ ГРОМАДИ
Сторінка 2
Сторінка 3
Всі сторінки

Хочеться назвати учнів, що достойно представили нашу громаду на обласному рівні, склавши гідну конкуренцію міським ліцеям, коледжам та гімназіям:

Опорний заклад НВК «Чаплинська школа-гімназія»(13 переможців):

-         Царюк Антон, учень 8 класу: 2 місце на олімпіаді з історії(учитель Яковенко Н.В.);

-         Смаровоз Владислав, учень 10 класу: 3 місце на олімпіаді з історії(учитель Яковенко Н.В.), 3 місце на олімпіаді з фізики(учитель Скараєв В.І.);

-         Рогальська Анна, учениця 9 класу: 3 місце на олімпіаді з біології (учитель Кузьменко С.І.);

-                       Шпакович Данило, учень 9 класу: 2 місце на олімпіаді з географії (учитель Грабар О.О.), 2 місце на олімпіаді з фізики(учитель Скараєв В.І.), 3 місце на олімпіаді з математики(учитель Горбач Н.Г.), 3 місце на олімпіаді з астрономії(учитель Скараєва С.І.),;

-              Козлєнкова Анна, учениця 10 класу: 2 місце на олімпіаді з трудового навчання(учитель Красовська О.М.);

-         Скричевський Даниїл, учень 9 класу: 2 місце на олімпіаді з трудового навчання(учитель Костиря А.А.);

-      Збризький Сергій, учень 8 класу: 3 місце на олімпіаді з фізики(учитель Скараєв В.І.);

-         Фещук Каріна, учениця 8 класу: 3 місце на олімпіаді з фізики(учитель Скараєв В.І.);

-         Кулик Валерія, учениця 11 класу: 3 місце на олімпіаді з астрономії(учитель Скараєва С.І.),;

Опорний заклад Чаплинська спеціалізована школа (3 переможців):

-                            Вишневська Анастасія, учениця 8 класу: 3 місце на олімпіаді з історії (учитель Чумаченко Л.Д.);

-                 Шевченко Тетяна, учениця 8 класу: 3 місце на олімпіаді з трудового навчання(учитель Костиря Т.М.);

-                         Матковський Валентин, учень 8 класу: 3 місце на олімпіаді з хімії (учитель Михайленко Т.В.);

Балтазарівська ЗОШ (1 переможець):

-                   Байдукова Карина, учениця 10 класу: 2 місце на олімпіаді з біології (учитель Тимошенко А.Й.);

Магдалинівська філія ОЗ Чаплинська спеціалізована школа

(1 переможець):

-            Надольний Андрій, учень 9 класу: 2 місце на олімпіаді з основ правознавства (учитель Костюкова А.М.).



Пошук по сайту

Авторизація