joomla

ДОБРІ ТРАДИЦІЇ ЧАПЛИНСЬКОЇ ГРОМАДИ

Головна статті
ДОБРІ ТРАДИЦІЇ ЧАПЛИНСЬКОЇ ГРОМАДИ
Сторінка 2
Сторінка 3
Всі сторінки

(до виступів учнів освітніх закладів Чаплинської селищної ради у Всеукраїнських учнівських олімпіадах)

     Переможці обласних олімпіад з ОЗ НВК ’’Чаплинська школа-гімназія’’  Кожна хороша українська сім’я має свої традиції, що допомагають жити, працювати, сприяють доброму мікроклімату сім’ї. Традиції ці передаються з покоління у покоління, від батька до сина, від матері до доньки. Проводячи певні аналогії, можна з упевненістю сказати, що добрі традиції освітян Чаплинського району передалися освітянам Чаплинської селищної ради. Ці добрі традиції полягають у самовідданій праці педагогів із справжньою молодою науковою зміною, що підростає, у формуванні інтелектуального потенціалу нації, який так потрібний нашій Державі.

      Переможці обласних олімпіад з ОЗ Чаплинська спеціалізована школа зі своїми учителями Другий рік існує Чаплинська селищна рада і заклади загальної середньої освіти у своєму нинішньому форматі. Так сталося, що протягом першого року існування було проведено ряд освітніх реформацій як на рівні громади (створення опорних закладів та їх філій на базі колишніх загальноосвітніх шкіл, відкриття інклюзивних класів), так і на рівні Держави (прийняття нового Закону України «Про освіту», запровадження Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа»).


      Надольний Андрій з учителем Костюковою А.М. У минулому році учні освітніх закладів Чаплинської селищної ради вибороли на ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад 15 призових місць із 19, що прийшлися на увесь колишній Чаплинський район. Деякі скептики говорили: «Подивимося, як вони будуть виступати на обласних олімпіадах, коли самостійно проведуть відбір учасників на регіональному етапі». Байдукова Каріна з учителем Тимошенко А.Й.Подивилися – у цьому навчальному році учні освітніх закладів Чаплинської селищної ради привезли з ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад 18 призових місць, що становить 40,1% від загальної кількості учасників нашої громади на обласних олімпіадах.


Хочеться назвати учнів, що достойно представили нашу громаду на обласному рівні, склавши гідну конкуренцію міським ліцеям, коледжам та гімназіям:

Опорний заклад НВК «Чаплинська школа-гімназія»(13 переможців):

-         Царюк Антон, учень 8 класу: 2 місце на олімпіаді з історії(учитель Яковенко Н.В.);

-         Смаровоз Владислав, учень 10 класу: 3 місце на олімпіаді з історії(учитель Яковенко Н.В.), 3 місце на олімпіаді з фізики(учитель Скараєв В.І.);

-         Рогальська Анна, учениця 9 класу: 3 місце на олімпіаді з біології (учитель Кузьменко С.І.);

-                       Шпакович Данило, учень 9 класу: 2 місце на олімпіаді з географії (учитель Грабар О.О.), 2 місце на олімпіаді з фізики(учитель Скараєв В.І.), 3 місце на олімпіаді з математики(учитель Горбач Н.Г.), 3 місце на олімпіаді з астрономії(учитель Скараєва С.І.),;

-              Козлєнкова Анна, учениця 10 класу: 2 місце на олімпіаді з трудового навчання(учитель Красовська О.М.);

-         Скричевський Даниїл, учень 9 класу: 2 місце на олімпіаді з трудового навчання(учитель Костиря А.А.);

-      Збризький Сергій, учень 8 класу: 3 місце на олімпіаді з фізики(учитель Скараєв В.І.);

-         Фещук Каріна, учениця 8 класу: 3 місце на олімпіаді з фізики(учитель Скараєв В.І.);

-         Кулик Валерія, учениця 11 класу: 3 місце на олімпіаді з астрономії(учитель Скараєва С.І.),;

Опорний заклад Чаплинська спеціалізована школа (3 переможців):

-                            Вишневська Анастасія, учениця 8 класу: 3 місце на олімпіаді з історії (учитель Чумаченко Л.Д.);

-                 Шевченко Тетяна, учениця 8 класу: 3 місце на олімпіаді з трудового навчання(учитель Костиря Т.М.);

-                         Матковський Валентин, учень 8 класу: 3 місце на олімпіаді з хімії (учитель Михайленко Т.В.);

Балтазарівська ЗОШ (1 переможець):

-                   Байдукова Карина, учениця 10 класу: 2 місце на олімпіаді з біології (учитель Тимошенко А.Й.);

Магдалинівська філія ОЗ Чаплинська спеціалізована школа

(1 переможець):

-            Надольний Андрій, учень 9 класу: 2 місце на олімпіаді з основ правознавства (учитель Костюкова А.М.).


altХочеться підкреслити, що міцні, ґрунтовні знання з предметів, що часто виходили за рамки шкільних навчальних програм та уміння використати отримані знання на практиці з максимальною ефективністю продемонстрували не лише здобувачі освіти опорних закладів Чаплинки, а й учні сільських шкіл та філій опорних закладів, що свідчить про рівний доступ до якісної освіти у освітніх закладах Чаплинської селищної ради та про ефективну систему відбору учасників обласного етапу олімпіад, якою є проведення ІІ (регіонального) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад.

Гарні виступи «олімпійців» були б неможливими без постійної турботи, що її проявляє голова та депутатський корпус Чаплинської селищної ради по відношенню до освітян: у освітніх закладах стало помітно затишніше, тепліше; зміцнюється їх матеріальна база; прийнята Програма «Освіта-2018» для фінансування численних освітянських заходів. У цьому році, як і в минулому, не було жодних фінансових чи організаційних перешкод для участі учнів освітніх закладів Чаплинської селищної ради у обласних заходах; до Дня захисту дітей 1 червня, як і у минулому році, буде проведений Форум переможців «Честь і гордість Чаплинської громади»; педагоги переможців, як і у минулому році, отримають матеріальне стимулювання. Усе це уже традиційно.

Олімпіади закінчилися, але життя продовжується. Нашій об’єднаній територіальній громаді йде лише другий рік, але добрі традиції, як перейняті від Чаплинського району, так і започатковані тепер, вселяють оптимізм та надію на краще майбутнє як нашої громади, так і нашої Держави.

 

Методист природничо-математичного

циклу методичного центру відділу освіти,

молоді та спорту

Чаплинської селищної ради                                                            Сергій Збризький

Пошук по сайту

Авторизація