joomla

ДОБРІ ТРАДИЦІЇ ЧАПЛИНСЬКОЇ ГРОМАДИ

Головна статті
ДОБРІ ТРАДИЦІЇ ЧАПЛИНСЬКОЇ ГРОМАДИ
Сторінка 2
Сторінка 3
Всі сторінки

(до виступів учнів освітніх закладів Чаплинської селищної ради у Всеукраїнських учнівських олімпіадах)

     Переможці обласних олімпіад з ОЗ НВК ’’Чаплинська школа-гімназія’’  Кожна хороша українська сім’я має свої традиції, що допомагають жити, працювати, сприяють доброму мікроклімату сім’ї. Традиції ці передаються з покоління у покоління, від батька до сина, від матері до доньки. Проводячи певні аналогії, можна з упевненістю сказати, що добрі традиції освітян Чаплинського району передалися освітянам Чаплинської селищної ради. Ці добрі традиції полягають у самовідданій праці педагогів із справжньою молодою науковою зміною, що підростає, у формуванні інтелектуального потенціалу нації, який так потрібний нашій Державі.

      Переможці обласних олімпіад з ОЗ Чаплинська спеціалізована школа зі своїми учителями Другий рік існує Чаплинська селищна рада і заклади загальної середньої освіти у своєму нинішньому форматі. Так сталося, що протягом першого року існування було проведено ряд освітніх реформацій як на рівні громади (створення опорних закладів та їх філій на базі колишніх загальноосвітніх шкіл, відкриття інклюзивних класів), так і на рівні Держави (прийняття нового Закону України «Про освіту», запровадження Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа»).


      Надольний Андрій з учителем Костюковою А.М. У минулому році учні освітніх закладів Чаплинської селищної ради вибороли на ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад 15 призових місць із 19, що прийшлися на увесь колишній Чаплинський район. Деякі скептики говорили: «Подивимося, як вони будуть виступати на обласних олімпіадах, коли самостійно проведуть відбір учасників на регіональному етапі». Байдукова Каріна з учителем Тимошенко А.Й.Подивилися – у цьому навчальному році учні освітніх закладів Чаплинської селищної ради привезли з ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад 18 призових місць, що становить 40,1% від загальної кількості учасників нашої громади на обласних олімпіадах.Пошук по сайту

Авторизація