joomla

Підсумок участі ГО села Скадовка у проекті ЄСПРООН


«Інноваційні енергоефективні заходи у Скадовській ЗОШ І-ІІІ ступенів. Капітальний ремонт системи опалення з встановленням котла на біомасі»


У лютому 2015 року завершилася реалізація мікропроектної  пропозиції «Інноваційні енергоефективні заходи у Скадовській ЗОШ І-ІІІ ступенів. Капітальний ремонт системи опалення з встановленням котла на біомасі» в рамках Проекту  «Місцевий розвиток орієнтований на громаду ІІ», що фінансувався Європейським Союзом та співфінансувався Програмою розвитку організації Об’єднаних націй.
 

За ініціативи на той час голови Чаплинської районної адміністрації Бериславського В.М. та підтримки голови районної ради Самойлова М.С. у 2013 році ГО «Діти Скадовки – потенціал майбутнього» взяла участь у конкурсі в рамках Проекту «Місцевий розвиток орієнтований на громаду ІІ».  За результатами конкурсу ЄСПРООН «Місцевий розвиток орієнтований на громаду» громаді було виділено суму по першому траншу -  162 000 гривень, по другому – 123 750 гривень.

Зі свого боку громадською організацією «Діти Скадовки – потенціал майбутнього»  зібрано кошти для співфінансування даного проекту -25 120 гривень при потребі 38 120 гривень.     Для жителів ця сума   досить велика і вони  не в змозі були зібрати її в такий короткий термін. І тоді на допомогу  прийшли небайдужі люди – наші постійні меценати, люди із щедрими серцями, відкритими душами. Народний депутат України Нєгой Федір Федорович та засновники СТОВ «Нива» Вєтров Віктор Федорович, Вєтров Віталій Федорович та Зайченко Руслан Євгенович, які надали фінансову підтримку проекту у розмірі 13 000 гривень.  Небайдужим до проблем  школи є і сільський голова Скадовської сільської ради Мартошенко В.Г. У нелегкі для України часи сільською радою була надана фінансова допомога при проведенні робіт по реконструкції системи опалення у розмірі 42800 гривень. З бюджету району для реалізації проекту виділено 166 000 гривень. 

З нагоди завершення робіт щодо реконструкції опалювальної системи двоповерхового корпусу навчального закладу зі встановленням котла на біомасі було проведено районний семінар для сільських голів та голів громадських організацій, на який завітали: голова районної ради Самойлов М.С., заступник голови районної державної адміністрації Бурейко О.А., начальник відділу освіти, молоді та спорту Чаплинської районної державної адміністрації Кулик О.Є., начальник комунальної установи «Фінансово-господарська група з  централізованого обслуговування закладів та установ освіти Чаплинського району» Поляков Є.С., керівник апарату Чаплинської районної державної адміністрації Білоущенко Н.В., начальник відділу кадрів районної державної адміністрації Кадинська Т.І., координатор ЄС ПРООН у Херсонській області Скворцов О.Ю., підрядники Пенезов С.І. та Махник М.М., голови сільських рад району та голови ОГ, представники преси. 

Директор Скадовської ЗОШ І-ІІІ ступенів Горкуша В.В. та голова громадської організації «Діти Скадовки – потенціал майбутнього» Савіна О.О. висловили найщиріші слова вдячності всім людям небайдужим до проблем сільської школи та виразили надію на подальшу плідну співпрацю з ЄС ПРООН, побажали всім присутнім здоров’я, миру та плідної співпраці.

 

Пошук по сайту

Авторизація