joomla

Колегія відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації

   27 листопада 2014 року на базі комунальної установи «Чаплинський районний методичний кабінет» відбулася колегія відділу освіти, молоді та спорту Чаплинської районної державної адміністрації, яку представляли перший заступник голови районної державної адміністрації Олександр Вікторович Богуненко, члени колегії, представники методичного кабінету, директори загальноосвітніх навчальних закладів, керівники позашкільних навчальних закладів.

Метою засідання було: максимальне забезпечення та впровадження нових державних стандартів у закладах району, дотримання чинного законодавства, подолання негативних явищ безпритульності, бездоглядності, правопорушень і злочинів, якісного кадрового забезпечення, безпеки дитячого оздоровлення задля виховання комунікабельного, успішного випускника, який ефективно буде діяти в сучасному середовищі, вносити вклад у піднесення конкурентоздатності країни в європейському і світовому просторі.

   З цього приводу головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Ольга Володимирівна Тищенко звернула увагу на виконання Закону України «Про загальну середню освіту» в Долинській та Надеждівський ЗОШ І-ІІІ ступенів. Учасники колегії підтримали проект рішення щодо посилення контролю за додержанням Закону України «Про загальну середню освіту».

   А також не залишило байдужим питання бездоглядності дітей, що є однією з найзлободенніших проблем сьогодення. Саме тому на обговорення виносилось питання про організацію та забезпечення виконання законодавства у школах району щодо проведення профілактичної роботи по запобіганню дитячої бездоглядності, правопорушень і злочинів на якому наголосив головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Олена Олександрівна Гришко. Учасники колегії підтримали проект рішення: визнати недостатньою результативність роботи та посилити контроль з метою подолання негативних явищ.

   Не менш нагальними питаннями є підсумки оздоровчої компанії влітку 2014 року і стан кадрового забезпечення навчальних закладів району, яким приділили увагу спеціаліст з питань охорони праці комунальної установи «Фінансово-господарська група» Віктор Сергійович Коренюк та методист з кадрових питань комунальної установи «Чаплинський районний методичний кабінет» Вікторія Анатоліївна Корнієнко. Учасників засідання ознайомили з результатами проведення оздоровчої компанії та забезпечення якісного навчального процесу компетентними кадрами.

   Засідання колегії завершилося вирішенням усіх важливих питань та одноголосним прийняттям рішень із урахуванням пропозицій щодо вдосконалення роботи охоплення дітей загальною середньою освітою та профілактичною роботою з неповнолітніми щодо запобігання вчинення ними злочинів і правопорушень.

Головний спеціаліст відділу освіти,

молоді та спорту районної

державної адміністрації                                              О.О. Гришко

Пошук по сайту

Авторизація