joomla

Освіта

Сучасний футбольний майданчик відкрито!

Юні футболісти готові до змагань02 червня 2018 року на стадіоні «Освіта» смт. Чаплинка відбулося святкове відкриття спортивного майданчика зі штучним покриттям. Будівництво майданчику стало можливим завдяки державній програмі «Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям у регіонах України» на умовах рівного співфінансування державою та Чаплинською селищною радою на загальну вартість 1 млн 598 тис. гривень.

1 червня – День захисту дітей

Нагородження переможців « Честь і гордість Чаплинської громади 2018» Захопливо, весело, цікаво проведено у Чаплинській селищній раді заходи до Дня захисту дітей. Стало доброю традицією відзначати дітей, які протягом навчального року стали переможцями Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін, МАН, конкурсів, фестивалів, спортивних змагань, турнірів, конкурсів, виставок, туристичних змагань та військово–патріотичних ігор. 01 червня 2018 року в залі КЗ «Чаплинський культурно-мистецький центр» відбувся урочистий захід «Честь і гордість - 2018 Чаплинської громади», на якому було відзначено 84 переможців заходів обласного та всеукраїнського рівнів.

Увага! Увага! Увага!

alt

Про оздоровлення дітей Чаплинської селищної ради

Протягом літнього періоду діти Чаплинської селищної ради будуть оздоровлюватися на березі моря.

Доводимо до Вашого відома перелік документів, які потрібно подати, щоб отримати путівку у табір: заява, довідка з місця роботи одного із батьків, довідка про склад сім’ї, довідка із закладу загальної середньої освіти, що є учнем закладу освіти і не забезпечувався путівкою на оздоровлення за кошти державного та місцевого бюджету у 2018 році, ксерокопія свідоцтва про народження, форма 079-о перед виїздом у табір, квитанція про оплату.

Всім бажаючим необхідно до 31 травня 2018 року звернутися до спеціаліста відділу освіти, молоді та спорту Чаплинської селищної ради – Жалобатої Оксани Олексіївни

Засідання методичної ради методичного центру відділу освіти, молоді та спорту

alt26 квітня на базі Скадовської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулося засідання методичної ради методичного центру відділу освіти, молоді та спорту Чаплинської селищної ради.

Були розглянуті питання: 

- Організація гурткової та позакласної роботи у Скадовській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів (директор Скадовської ЗОШ І-ІІІ ступенів В.В.Горкуша);

Формування здоров’язберігаючих компетентностей дітей у закладах освіти сільської місцевості на прикладі Скадовської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів та закладу дошкільної освіти «Малятко» (ЗДНВР Т.І.Дзьоба, в.о. директора ЗДО «Малятко» Л.В.Шевченко).

Більше статтей...

Пошук по сайту

Авторизація