joomla

Освіта

Учителю, тобі вклоняюся доземно!

altЯкщо люди самі не вміють літати, нехай навчать літати своїх дітей. Літати високо, далеко, красиво. І настане час, коли діти розкриють крила і полетять. Нехай дорослі просто підуть за дітьми, щоб оберігати їх від падіння. І тоді вийде, що вони теж летять…

Поміж багатьох свят у календарі є день, коли настрій усієї країни особливо піднесений і радісний. Його по праву можна вважати всенародним. У перший тиждень жовтня країна урочисто відзначає День учителя, день, коли школи і садочки майорять осінніми квітами і світяться посмішками вихованців та педагогів. Адже все у цьому житті починається з хорошого вчителя. Бо це - людина, яка плекає розумне, успішне і виховане покоління. А значить, будує майбутнє своєї держави.

День Вчителя - це день дитинства і юності, день любові і надії, досвіду і майстерності.

Достигла осінь на медах.alt

Прозорі павутинки літа.

Іде по сонячних світах

Через Країну Знань Учитель.

Вклоніться, люди, вчителю своєму –

Володареві слова і пера.

Крізь біль і радість, роздуми і втому

Любов його безсмертна проросла.

Оголошення!

Засідання колегії відділу освіти, молоді та спорту Чаплинської селищної ради

05 вересня 2018 року відбулося засідання колегії відділу освіти, молоді та спорту Чаплинської селищної ради. У роботі колегії прийняли участь керівники закладів та установ освіти Чаплинської селищної ради.

Засідання методичної ради

      06 вересня відбулося друге засідання методичної ради. На засіданні були розглянуті наступні питання:

1. Стан викладання та рівень навчальних досягнень учнів з фізики у Червонополянській філії ОЗНВК «Чаплинська школа-гімназія» та Магдалинівській філії ОЗ Чаплинська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів.

2. Робота з обдарованими учнями у Магдалинівській філії ОЗ Чаплинська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів та Червонополянській філії ОЗНВК «Чаплинська школа-гімназія».

3. Проведення моніторингу якості загальної середньої освіти за результатами навчання учнів у початковій, основній та старшій школі у 2017-2018 навчальному році.

4. Експериментальна робота у Чаплинському ясла-садку № 1 «Вишенька».

5. Схвалення авторських програм, методичних посібників.

Про підсумки оздоровлення та відпочинку дітей Чаплинської селищної ради влітку 2018 року

Літо – чудова пора для відпочинку та оздоровлення. Дітлахи із нетерпінням чекають літнього періоду. Для якісної організації повноцінного оздоровлення та відпочинку дітей 15 березня 2018 року п’ятнадцятою сесією сьомого скликання Чаплинської селищної ради було прийнято рішення № 253 «Про затвердження селищних програм на 2018 рік», яким затверджено селищну програму «Оздоровлення та відпочинку дітей влітку на  2018 рік», в якій було передбачено 923272 грн., із них: кошти бюджету Чаплинської селищної ради – 704954 грн. та 218318 грн. – позабюджетні кошти.

Більше статтей...

Пошук по сайту

Авторизація