joomla

Освіта

Апробація тестових завдань ЗНО

 
 

23 листопада на базі Балтазарівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів проведено апробацію тестових завдань зовнішнього незалежного оцінювання з історії України та біології. В апробаціїї взяли участь учні 11-х класів Балтазарівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

отримання інформації про наявність/відсутність судимостей

       Державне підприємство МВС України «Інформ-Ресурси» створено відповідно до наказу Міністерства внутрішніх справ України від 21 липня 2008 року №347, засноване на державній власності та належить до сфери управління Міністерства внутрішніх справ України та уповноважене здійснювати безпосередньо взаємодію з Департаментом інформаційних технологій МВС України з питань надання послуг в терміни, які встановлюються за погодженням сторін.

«Озелени світ навколо себе»

Сьогодні, коли майже скрізь вирубують лісопосадки, зелені насадження чи просто в населених пунктах не омолоджуються дерева, приємно бачити активних людей, які піклуються саме про таку важливу справу – озеленення!

Адже як приємно милуватися квітучими деревами, які радують око своєю чарівністю та пишністю, або гуляючи по парку, спостерігати за молодими саджанцями, що поступово набираються сили. І вся ця краса враз заспокоює своєю безтурботністю.

Український атестат для осіб з тимчасово окупованих територій

Збірник «Електронне портфоліо вчителя»

Конкурс електронних портфоліо вчителів

«Сходинки майстерності»

   З метою розбудови єдиного освітнього простору закладів освіти Чаплинської селищної ради, підготовки педагогів до ефективної реалізації освітніх програм з використанням дистанційних освітніх технологій, підвищення рівня інформаційної культури та веб-грамотності учасників освітнього процесу у червні-вересні 2018 року проведено конкурс електронних портфоліо педагогів «Сходинки майстерності».

Більше статтей...

Пошук по сайту

Авторизація