joomla

Освіта

Оголошення!

            У методичному центрі відділу освіти, молоді та спорту Чаплинської селищної ради вакантна посада методиста з виховної работи. Запрошуємо бажаючих, звертатися до Кулик О.Є за адресою вул. Паркова 38, моб. тел. 0663082857.

Оздоровлення та відпочинок дітей Чаплинської селищної ради влітку 2018 року

Літо – чудова пора для відпочинку. Дітлахи із нетерпінням чекають літнього періоду. Для якісної організації повноцінного оздоровлення та відпочинку дітей 15 березня 2018 року п’ятнадцятою сесією сьомого скликання Чаплинської селищної ради було прийнято рішення № 253 «Про затвердження селищних програм на 2018 рік», яким затверджено селищну програму «Оздоровлення та відпочинку дітей влітку на 2018 рік».

Оголошення!

   Всім батькам Чаплинської селищної  ради, хто бажає оздоровити дітей у таборі імені І.Кулика у Генічеську з 03 -23 серпня 2018 року,  необхідно звернутися до Довбні Тетяни Григорівни (096 721 50 09) методиста відділу освіти, молоді та спорту Чаплинської селищної ради за адресою: смт. Чаплинка вул. Паркова, 38. 


Сучасний футбольний майданчик відкрито!

Юні футболісти готові до змагань02 червня 2018 року на стадіоні «Освіта» смт. Чаплинка відбулося святкове відкриття спортивного майданчика зі штучним покриттям. Будівництво майданчику стало можливим завдяки державній програмі «Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям у регіонах України» на умовах рівного співфінансування державою та Чаплинською селищною радою на загальну вартість 1 млн 598 тис. гривень.

1 червня – День захисту дітей

Нагородження переможців « Честь і гордість Чаплинської громади 2018» Захопливо, весело, цікаво проведено у Чаплинській селищній раді заходи до Дня захисту дітей. Стало доброю традицією відзначати дітей, які протягом навчального року стали переможцями Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін, МАН, конкурсів, фестивалів, спортивних змагань, турнірів, конкурсів, виставок, туристичних змагань та військово–патріотичних ігор. 01 червня 2018 року в залі КЗ «Чаплинський культурно-мистецький центр» відбувся урочистий захід «Честь і гордість - 2018 Чаплинської громади», на якому було відзначено 84 переможців заходів обласного та всеукраїнського рівнів.

Більше статтей...

Пошук по сайту

Авторизація