joomla

Команда «КОЛОС» (Хлібодарівка) – гордість нашого району


Спорт стає засобом виховання тоді,

коли він - улюблене заняття кожного.

В.Сухомлинський


   «Колос» (Хлібодарівка) – багаторазовий чемпіон та володар кубка Чаплинського району. Неодноразовий учасник розіграшу фіналу кубка Херсонщини та чемпіонату Херсонської області, бронзовий призер, переможець та аматор-любитель своєї справи.

   Футбольний сезон 2014 року на Херсонщині для «Колосу» також не пройшов даремно. Він включав в себе два головних змагання: кубок і чемпіонат області.

   Першими офіційними змаганнями, які провела

у цьому сезоні обласна федерація футболу, став кубок Херсонщини. Він носить ім'я відомого громадського діяча, футболіста, організатора й жагучого шанувальника цієї гри в обласному центрі в довоєнні роки Олександра Ладичука. На старт чергового кубка області вийшло 11 команд. Уже після першого туру групового етапу були виявлені лідери й аутсайдери, від чого угас інтерес до змагань цього етапу. Далі продовжували боротьбу переможці груп та одна краща друга команда. У другій та третій групах одним із фаворитів стала команда «Колос» Хлібодарівки та «Мир» з Горностаївки. Вони і стали першими, потрапивши до півфіналу.

   У півфіналі команди виявляли фіналістів у парах з однієї гри. У Горностаївці Новотроїцького району «Мир» не знав проблем з «Азовцем», вигравши - 7:2. А от у Новотроїцькому місцева «Таврія», до речі переможець минулорічного турніру, приймала фіналіста «Колос» і поступилася - 2:4. Тим самим склавши з себе повноваження володаря почесного трофею, а хлібодарівці взяли реванш за минулорічну поразку. Шляхом жеребкування було визначено місце фінальної зустрічі команд-фіналістів, яка відбулася на стадіоні «Затис» села Горностаївки. Гра була напруженою і дуже цікавою, бо «Мир» щойно повернувся з когорти професіоналів, а «Колос» у минулому році був другою командою в любительському футболі. Він фіналіст обласного кубка, срібний призер чемпіонату Херсонщини і учасник чемпіонату КФК та кубка України серед аматорів. У складах кожної з команд були виконавці, що мають досвід виступу серед професіоналів другої української ліги.

   На початку зустрічі господарі мали ігрову й територіальну перевагу. А на 16 хв. Іван Шелест забив м'яч, переправивши його головою у ворота хлібодарівців. Горностаївці могли майже одразу забити й другий м'яч, але Андрій Драголюк не потрапив у порожні ворота. У свою чергу гравці команди «Колос» поступово оговталися від хвилювання і перехопили ініціативу. Вони вже більше мали можливостей для взяття воріт. І на 56 хв. Ігор Бездольний зумів завдати точного удару.    Отже, основний час не виявив переможця - 1:1. У першому доданому таймі домінували колосовці, але їм не вдалося зафіксувати взяття воріт. А от під кінець другого додаткового тайму поталанило хлібодарівцям. На 117 хв. гри після подачі кутового Іваном Гливим, м'яч у свої ворота зрізав капітан «Миру» Олександр Осьмачко. У підсумку перемога «Колоса» - 2:1. Вони впевнено йшли до своєї мети і з третьої спроби вперше завоювали почесний трофей.

   Жителі Чаплинського району пишаються своїми тріумфаторами і беззаперечно тими, хто приніс перемогу команді «Колос»: Сергій Заварихін, Андрій Берегуля, Артем М'ясніков, Віталій Шпортько, Віталій Лілик, Дмитро Кузнєцов, Андрій Свінціцький, Давід Акопян, Іван Отрок, Вадим Салатін, Олександр Кімяеєв, Кирило Маркитан, Володимир Бутрій, Ігор Бездольний, Кирило Кирик, Віктор Вітенко, Олександр Радиш, Дмитро Бербенцев, Іван Гливий, Денис Радченко й Костянтин Покидько. Цей успіх розділяє організатор команди, її незмінний тренер Віталій Свінціцький і начальник команди Григорій Ананьєв.

   А також традиційно, не залишили без коментарів завершення футбольного сезону. Із 29 віртуозів обласного футболу з шести команд серед одинадцяти накращих визнали трьох футболістів команди «Колос» (Хлібодарівка): Сергія Заварихіна, Кирила Маркитана та Ігоря Бездольного.

   Велику роль у футболі відіграє тренер та незмінний наставник. Адже від його клопіткої роботи залежить спортивний дух та бойовий настрій команди. Саме майстерність наставника проявляється у грі команди із суперником. Велику роль відіграє те, за ким ти йдеш у досягненні своєї мети. Ми пишаємося тим, що майстерність Віталія Свінціцького, діяльність якого не закінчується на голові сільської ради с. Хлібодарівка, помітна не тільки у Чаплинському районі, а й на теренах Херсонської області, і за її межами. Він став кращим тренером, адже під його керівництвом команда «Колос» здобула перемогу кубка області і стала бронзовим призером чемпіонату.

Відділ освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації вітає команду «Колос» та тренера команди Віталія Свінціцького з перемогою. Ви в черговий раз продемонстрували високий професіоналізм та незламність командного духу.    Бажаємо Вам нових досягнень, наснаги, грайте і перемагайте!!!

Головний спеціаліст відділу освіти,

молоді та спорту районної

державної адміністрації                                          О.О. Гришко

Пошук по сайту

Авторизація